Freetrack

Система моніторингу

Світові інновації в галузі GPS-моніторингу

  Переглядаючи фільми про Джеймс Бонда, багато що в них видається фантастикою, проте полісмени з США все ж таки взяли певні «трюки» суперагента собі на озброєння. Враховуючи розвиток технологій американські науковці запровадили для МВС США сучасні кулі з GPS передавачем. Відповідні засоби вже використовують для затримання підозрюваних під час автомобільного переслідування. Це зменшує ризики для життя людей, які можуть опинитись у небезпечних ділянках погоні.

  Принцип дії ноу-хау полягає в тому, що черговий поліцейський завдяки кнопці розташованій в салоні автомобіля, активує спеціальний пусковий механізм, який в свою чергу, вистрелює GPS патрон, що розташований в передній частині автівки. Спеціальна куля з датчиком стеження завдяки клейкому спонжику прикріплюється до автомобіля підозрюваного і передає місце розташування транспорту.

  Таким чином, коли пристрій прикріплений до автомобіля злочинця, переслідування призупиняється і відбувається моніторинг автомобіля з будь-якого пристрою, що має доступ до інтернету. Винахід вже хочуть взяти на озброєння і англійські полісмени. Вартість відповідного обладнання $5,000 (£3,108), а також кожна GPS куля $500 (£312).


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*