Компанія "КОМП’ЮТЕР ІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ" надає послуги із впровадження і технічної підтримки системи GPS моніторингу FreeTrack на теренах України та за її межами. В 2004 році ми активно почали розвивати систему і з того часу FreeTrack досягла значних успіхів в напрямку супутникового моніторингу транспорту. За довгі роки роботи на ринку GPS моніторингу ми розробили та впровадили власне програмне забезпечення, в якому враховуються побажання Клієнтів. Серверна частина здатна обслуговувати одночасно кілька тисяч одиниць транспорту. Інформація про  транспортні засоби Клієнта зберігається протягом півроку, що дає можливість здійснювати ретроспективний аналіз транспорту.

З кожним днем GPS моніторинг транспорту набуває щораз більшого розповсюдження, що, в свою чергу, нагадує еволюцію комп’ютерної техніки та мобільних телефонів. У зв’язку з розвитком супутникових мереж відстеження об'єктів відповідна технологія є цілком доступною та фінансово прийнятною як для організацій, що задіяні в перевезеннях, логістиці та інших видах діяльності пов’язаних з роботою автотехніки, так і для окремих приватних осіб.

За бажанням Клієнтів ми постійно розширюємо можливості програмного комплексу. В існуючій системі GPS моніторингу FreeTrack реалізовано розподілений доступ до даних - кожен оператор-диспетчер Клієнта відслідковує лише свою множину об’єктів. Інтерфейс системи розроблявся та змінювався протягом останніх років з врахуванням побажань замовників для максимальної зручності  роботи. Ми готові прийняти участь  в обладнанні як рухомого складу підприємства, так і приватного авто пристроями навігації та запропонувати гнучку систему умов оплати за надані послуги та обслуговування.

Таким чином наша Компанія успішно працює на ринку послуг GPS моніторингу  та зарекомендувала себе надійним партнером. Нашими постійними Клієнтами є такі компанії: ПСП «Ньютон», ПСП «Ньютон-Транс», ТзОВ «Транс Логістик», ТзОВ «Рошен-Гранд», ПП «АУТПОСТ», БАНК КИЇВСЬКА РУСЬ, ТзОВ «Метал-Транзит» та багато інших.

Про компанію Завдяки реальним перевагам системи FreeTrack, професіоналізму та злагодженій командній роботі персоналу, ми займаємо достойне місце на ринку послуг GPS моніторингу.

 З повагою, директор Компанії "КОМП’ЮТЕР ІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ"

Про компанію