Моніторинг руху та місцезнаходження автомобіля в реальному часі. У випадку непланового виїзду автомобіля з геозони на мобільний телефон автовласника надходить екстренне SMS-повідомлення, що дозволить йому оперативно відреагувати на можливе викрадення автомобіля. Зазначимо, що на сьогодні більшість страховик компаній вимагають наявність даної системи (особливо при страхуванні дорогих автомобілів).

Якщо Вашою машиною користуєтеся не тільки Ви, але і дружина, дитина, родичі, а тим більше, якщо у вас кілька машин - система стеження за автотранспортом буде допомагати Вам ефективно контролювати справність ваших транспортних засобів, наприклад, нагадувати про необхідність проходження ТО.

Ви завжди будете знати, чи не перевищує швидкісний режим Ваша дитина або родичі. Крім того система FreeTrack надійно захистить Ваше авто від викрадення. Якщо ви любите подорожувати на автомобілі - система повністю запише в історію шлях, пройдений Вами, і щоб розповісти про чудову подорож друзям, достатньо буде показати шлях на карті з усіма зупинками: можливо, хтось захоче повторити ваш подвиг?

Надсилайте нам Ваші треки і описи подорожей, і ми із задоволенням опублікуємо їх на нашому сайті!