Система FreeTrack надає широкі можливості для ефективного використання транспорту та формування найоптимальніших (найкоротших) маршрутів доставки. В екстренних випадках Система дозволяє повідомляти Клієнта про можливу затримку кур’єра, що позитивно впливає на імідж служби та сприяє збільшенню кількості замовлень.

Режим роботи транспорту служб доставки та кур’єрських служб вимагає досягнення максимального коефіцієнта використання наявної техніки і зниження витрат на обслуговування.

Система GPS моніторингу FreeTrack дозволить визначити найближчий вільний транспортний засіб, відправити його на завдання і проконтролювати виконання роботи. Широкий спектр інструментів Системи дозволяє Клієнтові ефективно контролювати витрати пального та припинити нецільове використання транспортних засобів й інших зловживань. Крім того, аналіз накопичених даних дозволить оптимізувати маршрути проходження, встановити оптимальний розмір автопарку і найбільш ефективно визначити межі обслуговуваних дільниць. Це значно зменшить експлуатаційно-транспортні витрати та підвищить рівень сервісу в цілому.

FreeTrack надає службам доставки та кур’єрським службам наступні можливості:

  • Відслідковувати в режимі реального часу транспортні засоби та вантажі – контроль у “on-line” режимі пересування автомобілів та вантажів. Дані висвітлюються на електронній карті та відображаються у вигляді узагальнюючих звітів.
  • Здійснити контроль за дотримання маршруту – задаючи контрольні зони та маршрути для різного типу автомобілів на електронній карті за допомогою диспетчерського програмного забезпечення. Відповідно у звітах фіксуються дані про перетин меж контрольної зони або відхилення від маршруту, про що негайно повідомляється диспетчера Клієнта.
  • Виявити нецільове використання транспортних засобів, унеможливити здійснення водіями так званих „лівих рейсів”
  • Здійснити контроль за витратами палива, об’ємом заправок та зливів, часом та місцем заправок
  • Здійснити контроль за відкриттям дверей контейнерів та вантажних відсіків – використовуючи відповідні пристрої. Час і місце відкриття вантажного відсіку чи контейнера фіксується системою, яка інформує про це відповідального менеджера або диспетчера Клієнта.
  • Здійснити контроль за вологістю та температурою в контейнерах або вантажних відсіках – використовуючи давачі температури. Завдяки чому системою формується звіт про невідповідність температурного режиму і, відповідно, отримуємо можливість перегляду повідомлень в режимі реального часу про порушення температурного режиму та переглянути звіти про відхилення від заданих температурних значень за встановлений період часу, як у цифровому так і у графічному відображеннях.
  • Зменшити витрати на стільникові розмови, особливо коли водій перебуває в роумінгу (характерне для міжнародних перевізників)
  • Допоможе сформувати різноманітні спеціалізовані звіти.