scheme-bus

Система FreeTrack унеможливлює нецільове переміщення наземного громадського пасажирського транспорту (маршрутних таксі, тролейбусів, трамваїв,автобусів), змусить водіїв дотримуватися графіків і маршрутів перевезення, покращить якість перевезення, зменшить витрати палива, амортизаційні витрати, підвищить довіру пасажирів до даного перевізника.

Одними з головних проблем державних і приватних пасажироперевізників є недотримання графіків руху, неможливість проконтролювати точну кількість перевезених пасажирів, відсутність реальної картини руху транспортних засобів. Своєчасність, безпека і швидкість транспортування пасажирів - ключові показники ефективності роботи. Система GPS моніторингу транспорту FreeTrack дозволяє вам здійснювати комп'ютерну диспетчеризацію, добиватися максимально точного дотримання інтервалів маршруту, контролювати швидкісний режим, підвищуючи безпеку перевезень, оптимізувати маршрути і відслідковувати витрата палива, запобігаючи різним зловживанням і знижуючи витрати.

FreeTrack надає перевізникам засіб відстеження руху маршруток, автобусів по місту:

  • Відслідковувати в режимі реального часу за переміщенням наземного громадського пасажирського транспорту - контроль у "on-line" режимі пересування маршрутних таксі, тролейбусів, трамваїв, автобусів. Дані висвітлюються на електронній карті та відображаються у вигляді узагальнюючих звітів.
  • Здійснити контроль за дотриманням маршрутів та графіками руху – диспетчером на електронній карті задаються контрольні зони та маршрути за допомогою серверного програмного забезпечення. При перетині меж контрольної зони або відхиленню від маршруту система фіксує події у звітах та негайно повідомляє диспетчера Клієнта.
  • Виявити нецільове використання транспортних засобів, унеможливити здійснення водіями так званих „лівих рейсів”
  • Здійснити контроль за витратами палива, об’ємом заправок та зливів, часом та місцем заправок
  • Допоможе сформувати різноманітні спеціалізовані звіти.
  • Здійснити контроль за підрахунком пасажирів - кількість пасажирів, що перевозиться в громадському транспорті визначається за допомогою давачів підрахунку пасажирів. Пристрій виконаний у вигляді сходинки, яка стаціонарно закріплюється на вході в транспортний засіб, і надсилає дані на сервер при натиску на неї.

Дана система підрахунку дає змогу уникнути зловживань з боку водіїв пасажирського транспорту, які часто приховують реальну кількість перевезених пасажирів. Щоб отримати правдиву картину пасажиропотоку власники пасажирського транспорту здійснюють контрольний вимір пасажиропотоку. Це відбувається завдяки контролеру, який їздить впродовж тижня в транспортному засобі та підраховує кількість перевезених пасажирів. Даний метод виміру пасажиропотоку не відобразить правдивої картини але буде показовим для контролера, оскільки водії не допускатимуть переповнення транспортних засобів та зупинятимуться лише на визначених зупинках. Отже, без впровадження такої системи контролю встановлені власниками плани здачі виручки водіями залишатимуться суттєво заниженими, а різниця виручки й надалі потраплятиме в кишеню «хитрих» водіїв.