Бездротові сигналізації Ajax: популярність завдяки зручності та оперативності

Їх легко встановити в себе вдома, в офісі чи будь-якому іншому потрібному місці. Простота полягає не лише в цьому, але й нюансах керування сигналізаціями Ajax. Охоронна система, яка не має зайвих деталей, шнурів чи кабелів. Але водночас вона відмінно справляється зі своїми обов’язками - сповіщати господарів про непотрібних “гостей” або убезпечити від непередбачуваних проблем.

Що містить у собі комплект бездротової сигналізації Ajax?

Серед компонентів стандартної комплектації можна знайти наступне:

 • Централь Ajax Hub;
 • Детектори, які реагують на відчинення дверей або вікон;
 • Детектори, які сповіщають про будь-який рух у приміщенні - DoorProtect і MotionProtect;
 • Радіобрелок з тривожною кнопкою SpaceControl, що допоможе оперативно зреагувати в потрібний момент.

Центральна система здатна періодично реагувати на будь-які відгуки від датчиків. Зв’язок між усіма складовими сигналізації відбувається через зашифрований радіоканал Jeweller.

Система Ajax легко адаптовується під різні масштаби завдяки побутовим та охоронним сповіщувачам: геркони, детектори щодо підтоплення або витоків газу, пожежні сигналізатори, датчики, що реагують на розбиття скла.

До центральної складової можна підключити будь-яку з сирен - буде це вулична чи кімнатна. Також до неї можна доєднати реле, яке контролює подачу електрики до приладів, відеокамери для спостереження. Останні мають підтримувати протокол RTSP.

Основні принципи роботи бездротової сигналізації Ajax

Завдяки власним датчикам система сигналізації фіксує будь-які зміни в радіусі охоронюваної території. Отримані результати надсилаються до центрального блоку, він їх блискавично аналізує й сповіщає про ситуацію власників сигналізації.

У разі, якщо активується один з детекторів, то неодмінно вмикається головна сирена. Центральний хаб автоматично відправляє ряд повідомлень - push та SMS. Щобільше, він відразу телефонує на номери, які наперед запрограмовані в системі. Також він сповіщає пульт охорони про ймовірну небезпеку на території об’єкта.

Центральний пункт Ajax так само може повідомляти своїх власників про різного роду несправності. Наприклад, якщо датчик не відповідає, раптово вимкнулось зовнішнє живлення, шум та різноманітні перешкоди на лінії радіоканалу, критичний рівень заряду батареї в того чи іншого датчика.

Яким чином можна керувати сигналізацією Ajax?

Управління системою зазвичай здійснюється віддалено. Це можна зробити завдяки гаджетам: смартфон, планшет або навіть комп’ютер. До сигналізації запросто можна підключати й нові пристрої. Власник може з легкістю переглядати записи з відеокамер, контролювати поточний стан сирен й сигналізацій, вмикати й вимикати всю систему за допомогою спеціалізованого додатку.

Встановлення або зняття охоронного режиму системи можна робити через віртуальну клавіатуру.

Особливості сигналізаційної системи Ajax

Бездротова система наділена наступними перевагами й особливостями роботи:

 1. Повідомлення та сповіщення розсилаються відразу через декілька каналів: Ethernet, GSM і/або Wi-Fi.
 2. Завдяки “хмарі” інформація з центрального блоку системи передається на телефон. Це відбувається у вигляді даних мобільного застосунку.
 3. Дальність комунікації основної системи з детектором на віддалених відкритих територіях може досягати від 1 до 2 кілометрів. Але з наявністю перепон у вигляду стін, парканів тощо ця відстань стає коротшою.
 4. До системи можна під’єднати близько 150 датчиків та 50 відеокамер. Чудово підходить для будівель з багатьма поверхами.
 5. Системою Ajax може керувати до 100 користувачів. Також є можливість надавати їм різні права.
 6. Детектори не сповіщають про тварин, якщо вони важать менше ніж 20 кілограмів.

Про захист від зловмисників та встановлення бездротової сигналізації Ajax

Різноманітність каналів для сповіщення, використання особливих шифрів та антивірусів допоможуть мінімізувати доступ до системи постороннім людям. Кожен елемент сигналізаційної системи має тампер. Це мікровимикач, що миттєво реагує на найменший зовнішній подразник. Наприклад, спроба відкриття кришки.

Не варто турбуватись і за нюанси встановлення системи. В мобільному додатку можна знайти покрокову інструкцію. Там детально й доволі просто розписано кожен з етапів.

В нашому магазині ви не лише можете придбати бездротову сигналізацію Ajax, але й отримати детальну відповідь на всі питання, які вас хвилюють.

 

  Дзвоніть за телефоном (067) 350-29-89
  або залиште заявку!