Головною складовою комплексного моніторингу транспорту є установка gps на авто. Досить часто водії стикаються з проблемою, коли компанія-оператор не має власних майстрів для монтажу маяків стеження.

Ігноруючи комплексний сервіс, замовник користуються послугами партнерських СТО, а іноді звертається до першого автоелектрика.

Однак наш сервіс по установці gps маяка на авто FreeTrack має ряд переваг:

Переваги установки gps трекера на автомобіль

  • Команда інженерів мають досвід в ремонті та встановлення gps-обладнання та ДРП на транспорт (вантажівки, автобуси, будівельні машини, легкові авто і т.д.). Фахівці регулярно проходять авторизовані навчання та семінари.
  • Власна станція технічного обслуговування з усім необхідним обладнанням для роботи з транспортними засобами будь-яких типів і габаритів.
  • Дві виїзні бригади, які можуть виїжджати до замовника для проведення монтажу та супроводу.
  • Протягом всього терміну користування нашим сервісом, клієнти можуть звернутися за техпідтримкою і консультацією до наших фахівців.
  • Крім того, ми надаємо установку gps трекера на авто і ДРП не тільки клієнтам FreeTrack, а й замовникам, що вирішили скористатися послугами інших операторів.

Щоб кожен потенційний користувач супутникового моніторингу міг докладно уявити комплекс технічних маніпуляцій з установки обладнання на траспортних засіб, нижче наводимо деталізовану інструкцію.

Процедура підключення gps трекера до автомобіля

1. Підготовка обладнання

Початковий етап маячок стеження прошивається програмним забезпеченням, корпус пристрою пломбируется, перевіряється коректність функціонування ПО і налаштовується обумовлений функціонал.

2. Передмонтажна огляд транспортного засобу

Майстри оглядають транспорт, фіксують несправності, щоб вони не вплинули на показники приладу спостереження.

3. Визначення місця розташування ЖПС модуля

За стандартними вимогами блок необхідно встановлювати в салоні транспортного засобу. Важливо знати, що пристрій не повинен знаходиться під металевими поверхнями, оскільки супутниковий сигнал буде надходити з перешкодами або взагалі глушитиметься корпусом машини.

4. Інсталяція gps антени

Система підключається до електроустаткування машини. Точки підключення до живлення опломбовуються саморуйнівними пломбами, як протидія втручанню неуповноважених осіб в роботу приладу. Завершується процес пробним зливом інформації з маячка на сервер і її верифікацією.

Установка систем моніторингу транспорту в Україні

Чому не варто підключати трекер своїми руками?

Ставлячи питання, як підключити gps трекер до автомобіля, майте на увазі, що ми проводимо ретельне обстеження машини і з'ясовуємо розміщення перегородок всередині. Перевіряємо можливість блокування і, тестуємо швидкість передачі сигналу. У ряді випадків (в залежності від моделі та типу ТС) необхідно проводити монтаж датчика стеження додатковим кріпленням.

Виконуючи свою роботу якісно - Фрітрек гарантує безперебійну роботу обладнання, а це важливо, оскільки ціна безпеки машини занадто висока. Тому, затіваючи установку самостійно, подумайте, чи зможете ви самостійно встановити, налаштувати і забезпечити безперебійну роботу датчика.

Дзвоніть по телефону
(067) 350-29-89
або залишайте заявку!