Якщо Ваш транспорт уже обладнаний gps-трекером, то налагодити зручне та надійне пересилання геолокаційних даних на платформу SENT, Ви зможете зробивши три прості кроки:

1

Під’єднайтесь до системи gps-моніторингу FreeTrack™

2
Зареєструйте ТЗ у системі SENT
3

Та активуйте наш сервіс FreeTrack SentGeo (подавши заявку на електронну скриньку office@freetrack.com.ua або за телефоном +380673502989)

4
Якщо ж Ваш транспорт не обладнаний gps-пристроями – ми швидко професійно і на вигідних Вам умовах встановимо його та підключимо до системи gps-моніторингу.

 

У зв'язку із змінами порядку перевезення ряду вантажів (вичерпний перелік подано нижче) по території Республіки Польща, а саме -  зобов'язання перевізників передавати геолокаційні дані транспортного засобу, що перевозить вантаж включений до переліку, наша компанія пропонує нову послугу - FreeTrack SentGEO.

FreeTrack SentGEO - це сервіс з автоматичної переадресації геолокаційних даних з платформи gps-моніторингу FreeTrack на моніторингову платформу систему SENT, в режимі реального часу, з можливістю online-контролю за отриманням даних системою SENT та оперативного інформування Клієнта у випадку відсутності підтвердження платформою SENT про отримання даних.

FreeTrack є першою (і на цей час єдиною) українською системою професійного gps-моніторингу, яка зареєстрована у системі SENT!!!

У березні успішно завершено випробування тестової версії послуги - впродовж двох тижнів дані gps-трекера вантажівки одного з наших постійних Клієнтів автоматично пересилались у систему SENT з системи FreeTrack у повній відповідності до вимог польської сторони.

Детально про послугу FreeTrack™ SentGEO:

В рамках даного сервісу Клієнт може обрати між двома пакетами: базовим (min) та повним (full).

FreeTrack SentGEO min:

Контроль за отриманням системою SENT даних від об'єкта, підключеного до послуги, здійснюється автоматично, у режимі реального часу. Про стан надходження геолокаційних даних програмна платформа FreeTrack сигналізує кольором індикатора на екрані:  

 • зелений індикатор об'єкту - відображає успішне отримання даних системою SENT;
 • червоний індикатор об'єкту - некритична в часі відсутність підтвердження про отримання даних системою SENT, що не потребує термінового втручання;
 • блимання червоного індикатора об'єкту – критична в часі відсутність підтвердження про отримання даних системою SENT, яка потребує термінового втручання та прийняття рішень з боку перевізника.

Тобто, базовий пакет дозволить перевіряти стан надсилання даних у будь-який час, з будь-якого пристрою з доступом до інтернету.

FreeTrack SentGEO full:

Цей пакет передбачає окрім опцій базового (вищенаведеного) пакету, функцію автоматичного інформування (екран, mail, sms) переліку наперед узгоджених відповідальних осіб (клієнт надає електронні адреси та номери телефонів на які має надходити інформація). А це, в свою чергу, позбавить необхідності постійно заходити на платформу FreeTrack для перевірки стану надсилання даних.  

Як приєднатись до сервісу FreeTrack SentGEO:

 1. Підключитись до супутникового моніторингу транспорту FreeTrack gps-моніторинг (якщо ви на даний момент не є нашим Клієнтом)
 2. Подати заявку на підключення до сервісу FreeTrack SentGEO та обрати відповідний пакет послуг (електронна адресу та контакти відповідального менеджера - див. внизу)

Відгук Клієнта:

 Ми легко погодилися на пропозицію компанії FreeTrack протестувати на нашому транспорті послугу пересилання даних в польську систему SENT, оскільки уже маємо досвід сплати досить великих сум за неподання інформації. Тим більше, що це не потребувало жодних додаткових витрат з нашого боку - ми просто обрали машину для тесту і побачили наші дані у системі SENT. На час тестових поїздок з 15 по 30 березня ми дублювали роботу FreeTrack мобільною програмою SentGeo на випадок збоїв - але усе пройшло успішно і ми вирішили підключити послугу FreeTrack на 15 автомобілів, які задіяні у перевезенні вантажів, обов'язкових для реєстрації в SENT. Ми дуже сподіваємось, що FreeTrack швидко доробить анонсовані функції автоматичної перевірки та інформування - бо необхідність самостійно все контролювати вимагає багато часу і нервів, а плата за неподання інформації досить велика.
Наталія Гурська, ТзоВ «Транспортні системи»

Детальніше про SentGeo!

В чому полягають вимоги польської сторони:

Відповідно до закону "Про зміну до закону про систему моніторингу автомобільних і залізничних перевезень товарів” від 15 червня 2018 року, усі перевізників зобов'язуються, при ввезені на територію Польщі або ж при транзиті через території Польщі визначеного переліку вантажів (список вантажів на сторінці нижче) надавати протягом всього маршруту актуальну інформацію про фактичне місцезнаходження даного вантажу, шляхом передачі геолокаційних даних на на платформу системи SENT.

Які саме геолокаційні дані зобов'язаний передавати перевізник:

 • географічні координати розташування транспортного засобу;
 • швидкість транспортного засобу;
 • дата та час одержання цих координат;
 • азимут транспортного засобу;
 • помилка передачі супутникових даних;
 • номер GPS-трекера або номер системи моніторингу транспорту, до якої під'єднаний ТЗ.

Конкретні зобов'язання:

Перевізника: обладнати транспортний засіб пристроєм для передачі геолокаційні дані та забезпечити його безперебійну роботу протягом всього маршруту транспортування вантажу територією Польщі.

Водія: Увімкнути пристрій для передачі геолокаційних даних при перетині кордону з Республікою Польща, та вимкнути вищезгаданий пристрій не раніше моменту доставки вантажу в кінцевий пункт доставки, або ж після виїзду з території Польщі (у випадку транзиту).

У разі виявлення несправності GPS-обладнання, що призвело до порушення передачі геолокаційних даних протягом 1 години, водій зобов'язаний зупинитись на найближчій стоянці.

Відповідальність у випадку невиконання зобов'язань:

 1. За невиконання зобов'язань з надання інформацію про фактичне місцезнаходження вантажу занесеного до переліку SENT з перевізника стягується штраф у 10 000 PLN
 2. За невиконання зобов'язань водієм або ж порушення інструкцій у випадку несправності передавача, з водія стягується штраф від 5000 до 7500 PLN.

  Дзвоніть за телефоном (067) 350-29-89
  або залиште заявку!