GPS моніторинг

FreeTrack – це система GPS моніторингу транспорту в Україні. Компанія спеціалізується на впровадженні, налаштуванні та техпідтримці супутникового моніторингу транспорту для:
бізнесу | держави | приватних клієнтів

Дзвоніть по телефону (067) 350-29-89 або залишайте заявку!

14

years in the market

475

clients

27

persons in a team

Навіщо потрібен контроль автотранспорту?

Системи супутникового моніторингу підвищують ефективність роботи автотранспорту через максимальний облік стану техніки. Стеження знадобиться всім підприємствам, які хоч якось пов'язані з транспортною логістикою. Джіпіес моніторинг раціонально використовувати на легкових та вантажних автомобілях, а також на всіх видах спецтехніки. В цілому, економія коштів після впровадження gps моніторингу досягає від 15 до 40%.

Використовуючи GPS моніторинг клієнт отримує абсолютний контроль над автопарком, зменшуючи витрати палива на 30% і витрат на обслуговування автомобілів до 15%.

01

Злив пального з бака

02

Купівля чеків, що не відповідають реальній витраті палива

03

Накрутку показників спідометра

04

Нецільове використання транспорту організації

05

Порушення швидкісного режиму і небезпечного стилю водіння

06

Несанкціонована зміна заданого маршруту

Вже використовують GPS контроль від FreeTrack

Безкоштовний тест-драйв GPS системи FreeTrack:

Пропонуємо один місяць абонентського обслуговування моніторингу транспортних засобів БЕЗКОШТОВНО!!!

Цілий місяць ви зможете безкоштовно тестувати GPS систему від FreeTrack. На один транспортний засіб вашого автопарку встановлюється комплект датчиків, щоб ви змогли оцінити всі можливості GPS моніторингу. Протестувати систему можна в Києві та іншої містах України.

Скористайтеся шансом підвищити ефективність бізнесу і знизити витрати!

Дзвоніть за телефоном (067) 350-29-89
або залиште заявку на тест-драйв!

Економія грошей при впровадженні GPS моніторингу

-30%

Економія по паливу на підприємстві

-15%

Економія по амортизаційних витратах автопарку

-15%

Економія, що досягається за рахунок правильного транспортування продуктів і товарів

-50%

Економія, досягається зниженням витрат на мобільний зв'язок

Практика показала, що установка пристроїв моніторингу на авто, поліпшити економічні показники організації, яку б діяльність вона не вела.

Відгуки про GPS моніторинг від FreeTrack

Чекальський Михайло

начальник відділу міжнародних перевезень, «ВМВ –Транс»

На сьогодні, успішний бізнес в галузі логістики та вантажних перевезень – це швидкість, точність та чітка узгодженість на всіх рівнях управління. Досягнути таких показників без новітніх технологій супутникового моніторингу не реально.  Тому ми особливо цінуємо співпрацю із сервісом GPS-моніторингу FreeTrack, позаяк це надійний та комфортний інструмент для управлінням автопарком, що допомагає підвищити конкурентоздатність, ефективність менеджменту і в результаті підняти рентабельність.

Зражевський Олександр

директор з логістики "Newton"

З КСТ співпрацюємо більше 5 років. Стабільний, надійний, лояльний і якісний постачальник послуг, який не стоїть на місці, активно розвивається і постійно вдосконалює свій сервіс. З розроблених і впроваджених спільно проектів можу виділити маршрутизацію: планування і контроль виконання маршрутів. Завдяки взаємодії 1C 8.2 – FreeTrack, налагоджена і налаштована взаємна візуалізація, топографія і KPI по кожному транспортному засобу, маршруту, водієві і т.д. В результаті: істотно зросла ККД транспорту (зниження часу, пробігу на маршруті і т.д.), істотно зросла дисципліна персоналу (якісний контроль не дозволяє “грати в хованки”, відхиляться від маршрутів, простоювати, зливати паливо і т.д.) . Це дозволило нам значно збільшити обсяги перевезень без залучення додаткових ресурсів по персоналу і транспорту.

Алєксєєв Віктор Васильович

начальник транспортного відділення ROSHEN

Специфіка роботи нашого підприємства полягає в дистрибуції продукції власного виробництва по місцях продажу. Коли в нас постало питання встановлення GPS трекерів на автомобілі нашої компанії, то департамент логістики ознайомившись із пропозиціями на ринку моніторингу автотранспорту, звернув свою увагу на компанію КСТ та розроблену ними систему контролю транспорту FreeTrack. Провівши зустріч із представниками компанії КСТ ми одразу вирішили співпрацювати саме з ними. Менеджер відділу з продажів надав нам повну та вичерпну інформацію щодо роботи системи і вразив компетентністю та легкістю з якою він висловлював свою думку проводивши презентацію. Вже в процесі роботи наших спеціалістів із системою FreeTrack виникали певні запитання, проте з нами завжди доброзичливо спілкувались і всіляко сприяли у вирішенні будь-яких проблем.

FreeTrack новини

Перший супутник GPS III стартує на орбіту

17.12.2018

У вівторок, 18 грудня, компанія Lockheed Martin готується відправити на орбіту GPS III SV01 - перший космічний апарат нового покоління - сімейства GPS III, повідомляє інфор

Читати далі
Нове водневе паливо – дешеве, екологічне та придатне для повторної переробки

10.12.2018

Ізраїльсько-австралійська компанія Electriq Global розробила метод стабілізації водню в рідині, яку можна перекачувати і транспортувати так само, як звичайний бензин — при

Читати далі
В Україні випустили першу електровантажівку

03.12.2018

В кінці листопада на заводі у Луцьку корпорація Богдан презентувала повністю електричну вантажівку ERCV27, виготовлену на замовлення данської компанії Banke Electromotive. 

Читати далі

Всі новини

Принцип роботи нашої системи моніторингу

Команда «FREETRACK» має колосальний досвід роботи в сфері просування GPS-моніторингу на ринку України. Ми не пропонуємо придбати в нас обладнання, ми пропонуємо ефективний інструмент який дозволить Вам, раз і назавжди, розв’язати цілий ланцюжок проблем пов’язаних з управлінням автопарками.

Система супутникового моніторингу транспортних засобів об’єднує в собі дві основні складові: бортове обладнання та програмне забезпечення:

Бортове обладнання – це, в першу чергу, GPS-трекер – пристрій для прийому-передачі даних в рамках супутникового контролю об’єкту. Основними функціональними елементами трекера є gps-приймач, який за допомогою глобальної навігаційної системи (GPS, Galileo, Glonass, Beidou) визначає географічні координати авто, та GSM -передавач який передає отриману інформація на сервер (або смартфон) через GPRS та SMS канали. Крім того, такий гаджет обладнується батареєю резервного живлення, картою пам’яті, антенами та іншим функціоналом (залежно від запиту клієнта). Також сюди відноситься периферійне обладнання, таке як датчики витрат пального, датчики температури, протиугінні системи та багато іншого, які під’єднується безпосередньо до жпс-модуля.

Програмне забезпечення покликане опрацьовувати дані отримані з бортових приладів та трансформувати їх у прийнятний для клієнта формат. Завдяки цьому користувач системи жпс-моніторингу має можливість он-лайн відстежувати місцезнаходження та маршрут об’єкту на електронній карті, отримувати показники витрат палива, швидкості, стилю їзди, точки зупинок, місце й час заправок, зчитувати данні з бортового комп’ютера та багато іншого.(Весь комплекс інформації є доступним не лише в режимі реального часу  а й постфактум, тобто зберігається на сервері). Слід наголосити, що сервіс ФріТрек працює на програмному забезпеченні власної розробки, яке створювалось спеціально під запити українського ринку з урахуванням всієї його специфіки.

Відповідно до тих задач, які ставить замовник, ми підбираємо обладнання з необхідним функціоналом, на високо професійному рівні проводимо його монтаж та під’єднуємо транспортні засоби до нашого сервісу й протягом співпраці надаємо повний спектр супутнього обслуговування.

Супутниковий моніторинг надає можливості:

  • Цілковито відслідковувати маршрут транспортного засобу з урахуванням всіх нюансів, як то швидкість, місця і час зупинок, манеру водіння тощо. (при цьому запобігатиме «коригуванню» водієм маршрут у власних цілях).
  • Дистанційно контролювати витрати палива, час, місце та об’єм заправок, й що найважливіше, повністю усунути проблема несанкціонованих «зливів» з боку водіїв та інших неуповноважених осіб.
  • Забезпечити надійний контроль цілісності вантажу.
  • Зміцнити трудову дисципліну водіїв та іншого персоналу.
  • Докладно з’ясувати ситуацію в разі ДТП, нещасного випадку чи в інших кризових Ситуаціях й в подальшому правовому їх розв’язанні.
  • Формувати комплексні масиви інформації чи спеціалізовані звіти для оптимізації процесу перевезень зокрема та бізнес-процесів загалом.
  • Скоротити витрати на паливно-мастильні матеріали, знизити амортизаційні втрати, уникнути зловживань та помилок з боку персоналу та підвищити рентабельність підприємства.

GPS-контроль від моніторингової системи FreeTrack – це адекватна рішення в умовах сучасного ринку логістики та перевезень, це гідна відповідь зростаючим вимогам безпеки в транспортній сфері, це надійна база для конкурентоспроможності та ефективності бізнесу. Тим більше, що витрати на впровадження жипіес-контролю, за узагальненою статистикою, окупляться за один сезон.