Моніторинг руху та місцезнаходження автомобіля в реальному часі - дає джіпіес маячок, встановлений вчасно на авто. У разі непланового виїзду автомобіля з геозон, на мобільний телефон автовласника надходить екстрене SMS-повідомлення, що дозволить йому оперативно відреагувати на можливе викрадення автомобіля. Відзначимо, що на сьогодні більшість страхових компаній вимагають наявності даної системи (особливо при страхуванні дорогих автомобілів).

Якщо Вашою машиною користуєтесь не тільки Ви, але і дружина, дитина, родичі, а тим більше, якщо у вас кілька машин - система моніторингу автомобіля буде допомагати Вам ефективно контролювати справність ваших транспортних засобів, наприклад, нагадувати про необхідність проходження ТО.

Ви завжди будете знати, чи не перевищує швидкісний режим Ваша дитина або родичі. Крім того трекер для авто Free Track надійно захистить Ваш автомобіль від викрадення. Якщо ви любите подорожувати на автомобілі - система стеження запише історію Вашої поїздки. Щоб розповісти про чудову подорож друзям, досить буде показати шлях на карті з усіма зупинками: можливо, хтось захоче повторити ваш подвиг?

Надсилайте нам Ваші карти і описи подорожей, і ми з задоволенням опублікуємо їх на нашому сайті! GPS трекер для авто можна купити і встановити самостійно, але ми пропонуємо свою допомогу, встановлення та налаштування маячка стеження.