Львівська компанія забезпечила точність та об’єктивність результатів змагань на Leopolis Grand Prix-2016

  Львівська компанія забезпечила точність та об’єктивність результатів змагань на Leopolis Grand Prix-2016 Об’єктивність проходження траси усіма учасниками міжнародного фестивалю ретроавтомобілів Leopolis Grand Prix -2016 забезпечувала провідна українська компанія з надання послуг GPS-моніторингу «Комп’ютерінфо та сучасні технології». Щоб досягнути максимальної об’єктивності при визначенні результатів перегонів, організатори вже вдруге запросили львівську компанію до фіксації швидкості та дотримання правил усіма учасниками заїздів.

  Як наголошують організатори змагань, ретро-ралі проводиться у Львові відповідно до вимог Додатку «К» МСК FIA та МТК FIVA, згідно з яким, середня швидкість проходження трас не може перевищувати 50 км/год. Траса змагань розділена на три ділянки, кожна з яких має свої правила та швидкісні режими. Для прикладу, за перевищення встановлених швидкісних лімітів на певній ділянці траси, учасникам перегонів нараховувалися штрафні бали. «Це особливо важливо, – підкреслює Андрій Омельчук, директор компанії «Комп’ютерінфо та сучасні технології», – коли учасники цих незвичних перегонів набирають однакову кількість балів і тоді остаточний результат визначається на підставі даних GPS-моніторингу. Адже тут береться до уваги не лише швидкість проходження траси, але й дотримання усіх режимів. Насамперед швидкісних».

  Автомобілі усіх учасників перегонів були оснащені GPS-модулями, завдяки яким організатори, учасники та глядачі могли в реальному часі на великому моніторі спостерігати за пересуванням, швидкісними режимами та місцем знаходження автомобілів. «Комп’ютерінфо та сучасні технології» забезпечувала GPS-моніторинг за допомогою власного програмного забезпечення FreeTrack™. А GPS-модулі на базі радіотерміналів власного виробництва BI TREK для учасників перегонів надала київська компанія НП «Дискові системи».