ПП «КСТ» уклала угоду з компанією UTT&CSC

  Раді поділитися новиною про те, що ПП «КСТ» уклала угоду з компанією UTT&CSC, яка спеціалізується на інноваційних послугах зв’язку з 1996 року, про надання послуг моніторингу автотранспорту в більшості країн Європи, Росії та США за допомогою технології M2M (Machine-to-Machine). Відповідна технологія використовується для надійної, простої та якісної передачі даних через бездротову мережу на центральний сервер. Вперше технологія M2M була використана американською компанією Qualcomm для контролю за комерційним транспортом.

  Наша система моніторингу FreeTrack використовує цю технологію для передачі даних, що надходять від GPS пристроїв, вмонтованих в транспортні засоби, на сервери нашої компанії. Відповідно алгоритму збору даних, GPS датчик в реальному часі передає: координати перебування, швидкість, стоянки, рівень пального в баці та інші показники. Донедавна ми надавали послуги в режимі реального часу лише на території України та деяких країнах Європи та Росії. Завдяки нашій співпраці з командою компанії UTT&CSC ми збільшуємо перелік країн, в яких можна спостерігати за рухом Ваших транспортних засобів.

  Згідно із заявленою інформацією, M2M пакети доступні в наступних країнах: Австрія, Албанія, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Вірменія, Велика Британія, Греція, Грузія, Данія, Єгипет, Естонія, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кіпр, Корея Південна, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Південна Африка, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Сербія, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Україна, Узбекистан, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція.