До 2020 BeiDou перетвориться з регіональної на глобальну систему позиціонування та навігації

Китайська компанія ComNav Technology Ltd., яка займається розробками GNSS-обладнання, оголосила  в середині січня, що вона успішно відстежує та аналізує сигнали від супутників третього покоління BD-3.

На борту двох супутників BeiDou-3, які були запущені в космос 5 листопада 2017 року, встановлено дуже точні рубідієві атомні годинники на борту двох супутників BeiDou-3, значно підвищать точність системи. Ці супутники третього покоління були виведені на орбіту в рамках розбудови китайської мережі навігації та позиціонування BeiDou з регіонального формату у глобальний.

Цей запуск та подальші успішні випробування започатковують трансформацію Китайської супутникова навігаційна система BeiDou в глобальну мережу. Китай планує завершити розбудову BeiDou в глобальну систему позиціонування та навігації приблизно до 2020 року.

Нагадаємо, що BeiDou було створено, як четверту супутникову система в світу.Її розбудова  складала три етапи: експериментальний період з 2000 по 2003 рік, регіональне охоплення до 2012 року та глобальне охоплення до 2020 року. Запуску двох супутників третього покоління BeiDou, Китай ознаменував початок перетворення BeiDouв систему з глобальним покриттям.

Супутники нового покоління дають суттєво точніший, стабільніший та чіткіший сигналу завдяки вдосконаленим пристроям лазерним системам зв’язку, краще налагодженим міжсупутниковим зв’язкам, а також завдяки атомним годинникам. Ще 18 супутників третього покоління BeiDou мають бути виведені на орбіту до кінця 2018 року. До кінця 2020 року користувачі високоточних GNSS у всьому світі зможуть скористатися глобальною системи BeiDou третього покоління.

Детальніше: http://www.insidegnss.com/node/5742