GPS контроль громадського транспорту у Львові: бути чи не бути.

  17 січня 2013 року у приміщенні Львівської міської ради відбулась спільна нарада щодо обговорення впровадження програмного забезпечення для контролю міського автотранспорту за допомогою gps/gsm трекерів. Як відомо наявний GPS трекер у маршрутних транспортних засобах є однією з основних вимог управління транспорту та зв’язку міської ради. «Завдяки GPS-навігації ми бачимо і можемо фіксувати порушення у роботі перевізників, що дає змогу оперативно реагувати на телефонні дзвінки пасажирів щодо інтервалу та часу очікування на зупинках», зазначив заступник начальника управління транспорту та зв’язку А.Білоус.

edynyj_centr  В засіданні круглого столу взяли участь ряд компаній, що надають послуги у сфері моніторингу автотранспорту, які висловили своє бачення у створенні та розвитку єдиного транспортного диспетчерського центру. Наша компанія теж представила свою стратегію розвитку відповідного проекту та запропонувала власні вирішення питань, які виникали в процесі обговорення.

  Як зазначив перший заступник міського голови м. Львова О. Синютка, вислухавши пропозиції всіх компаній, буде створений своєрідний консорціум, який розроблятиме програмне забезпечення для єдиного диспетчерського центру. Його ціллю буде створення системи контролю транспорту з урахуванням всіх побажань як громадян так і персоналу управління транспорту та зв’язку міської ради.


Leave a Reply