Arity Risk Data Stream - нове слово у безпеці дорожнього руху.

Американська технологічна компанія Arity, що є дочірньою структурою автостраховика The Allstate Corporation, презентувала на минулому тижні, свою нову розробку в сфері безпеки руху – Arity Risk Data Stream, зазначає інтернет видання GlobeNewswire.

Ця розробка включає три продукти: Risk Data Stream, Drive Shield Routing та Drive Shield Alerts, які з успіхом можуть використовуватись автовиробниками, постачальниками телематичних послуг, страховими фірмами, логістичними компаніями та всіма хто які займається управлінням автопарками. також ці продукти можуть застосовуватись звичайними користувачами у сукупності з навігаційними чи телематичними додатками та системами активної безпеки.

Risk Data Stream – це додаток за допомогою якого ви в режимі реального часу, можете скинути запит про конкретну дорогу, маршрут чи точку на карті й отримати детальну інформацію з оцінкою рівня безпеки даної дороги, статистики аварійних випадків та інші корисні дані. Оцінка ґрунтуватиметься на характеристиці дороги, погодних умовах, насиченості дорожнього руху та статистиці дорожньо-транспортних пригод.

Додаток Drive Shield Routing самостійно попереджатиме водія, під час руху, про наближення до ділянки шляху з високим рівнем ризику. Детальна інформація виводитиметься на екрані описуючи характер ризиків та всі супутні деталі.

А коли водій вже попереджений, третій додаток Drive Shield Routing пропонуватиме альтернативний більш безпечний маршрут. Альтернативний маршрут формуватиметься в режимі реального часу з врахуванням всіх актуальних на той момент характеристик і даних відносно кожного відтинку маршруту.

«Ми озброюємо водія та гравців ринку автоперевезень надважливою інформацією, аби вони могли приймати більш зважені та більш безпечні рішення.” – підсумовує президент Arity, Гері Холгрен.

Читати детальніше: https://globenewswire.com/news-release/2017/12/12/1253383/0/en/Arity-s-New-Real-Time-Accident-Prediction-Offerings-to-Help-Reduce-Vehicle-Collisions-and-Fatalities-on-the-Road.html