Автомобілі Renault, Mitsubishi та Nissan перейдуть на Android

 Один з найбільших у світі автоконцернів Renault-Nissan-Mitsubishi оголосив про перехід на операційну систему Android, розробником якої є компанія Google, повідомляє інтернет-видання Auto24.

  Зміни будуть впроваджені не раніше 2021 року, й це дозволить користувачам застосовувати Google Maps, Waze та Hands-free Google Assistant без необхідності підключення телефону. Також стане можливим завантажувати спеціальні додатки, як наприклад, ті, що використовуються для пошуку та оплати місця для паркування з магазину Google Play.

 Слід відзначити, що більшість автовиробників уже дозволяють користувачам зв’язувати свої мобільні пристрої Apple чи Android з автомобільними системами через Android Auto чи Apple CarPlay. Але використання операційної системи Android відкриє автомобілі для оновлення програмного забезпечення для розважальних програм та інтеграції голосових команд Google Assistant у деякі функції автомобілю, наприклад, управління очисниками скла та інші.

 З огляду на те, що операційне програмне забезпечення зможе постійно оновлюватись, система зможе обробляти зв’язок з іншими транспортними засобами та об’єктами інфраструктури, такими як світлофори, коли ці функції стануть доступними, заявило керівництво автоконцерну.

 Втім власникам авто доведеться обирати із обмеженої кількості додатків, які мінімізують відволікаючі фактори. Так, кожен додаток, який потрапить в магазин, проходитиме через кілька перевірок, щоб упевнитись, що його можна використовувати в авто.

 Технологічне партнерство Renault-Nissan-Mitsubishi з Google є частиною більш широких зусиль альянсу із встановлення бездротового підключення автівок до онлайн-хмарних систем, які б дозволили автовиробнику збирані дані, діагностувати проблеми та дистанційно оновлювати програмне забезпечення для авто.

 Читати детальніше: https://auto.24tv.ua/renault_nissan_ta_mitsubishi_perekhodit_na_android_n7238