Автономні вантажівки залишать без роботи чверть мільйона японців.

Японський автомобілебудівик UD Trucks, дочірня компанія шведського концерну Volvo AB планує запустити автономні електро-вантажівки протягом наступних двох років, зазначає інтернет видання Transport Topics. Таким чином ще один потужний гравець вступив у глобальні змагання з розробки автономних транспортних засобів.

В цьому році UD Trucks планує завершити розробку прототипу та перейти до повномасштабних випробувань, готуючись презентувати новинку на токійському автосалоні 2019 року. У планах автовиробника до 2030 року перейти повністю на випуск автономних вантажівок.

“Існує цілий ряд  причин, які ставлять розробку автономного вантажного транспорту на перші  позиції у порядку денному для Японії, і мабуть найважливішою є нестача  робочої сили, через радикальне старіння населення”, – зазначає віце-президент UD Trucks Даглас Накано.

За підрахунками одного з лідерів в сфері глобального консалтингу – Boston Consulting Group, масове впровадження автономних вантажівок, до 2027 року позбавить роботи близько 240 тисяч японців. У відповідь Даглас Накано заявив, що це безумовно піде скороченим водіям на користь, поза як “звільнить людей від шкідливої та небезпечної роботи”!

Читати детальніше: http://www.ttnews.com/articles/volvo-unit-ud-trucks-eyes-autonomous-vehicles-ease-driver-shortage-japan