Автономний електромобіль 2-в-1 - MicroSNAP від Rinspeed

  Ідея модульного автономного автомобіля зі змінними кузовами на платформі, на сьогодні, не є вже аж такою революційною. Більше того, якщо враховувати, що більшість експертів пророкують зникнення приватного транспорту в майбутньому – лише каршерінг або таксі, такий формат автомобілів є оптимальним.

  Так що поява нового концепту MicroSNAP від швейцарської фірми Rinspeed цілком сподівана. Він являє собою автономний електромобіль (за розмірами близький до Renault Twizy) зі змінними кузовами.

  Суть концепту проста. Є Skateboards (шасі) і є Pods (кузова) у вантажній та пасажирській модифікації. Власник зможе обирати потрібний йому для того чи іншого завдання “под” і за кілька хвилин переставити його на “скейт”.

  Наприклад, якщо магазину потрібно доставка, диспетчерська програма на станції встановлює на шасі кузов-фургон і відправляє його за потрібними адресами. Якщо ж необхідна перевезення пасажирів, то на шасі займає своє місце пасажирський кузов. При цьому по місту розкидані станції обслуговування, де зберігаються і заряджаються шасі і знаходяться кузова. Очевидно, що у шасі буде більш короткий термін служби, ніж у кузовів, тому такий спосіб експлуатації бачиться компанії найбільш оптимальним.

Очікується, щона початку січня 2019 року, на виставці електроніки Consumer Electronics Show у Лас-Вегасі розробники покажуть “живий” екземпляр MicroSNAP, який, нагадаємо, уже схвалений до виробництва. Девіз цього концепту – «Будь маленьким, але потужним!». Разом з нею буде вперше представлена ​​роботизована станція, яка з’єднує / роз’єднує шасі і кузов, одночасно заряджаючи машину.

За матеріалами: https://auto.24tv.ua/rinspeed_microsnap_transport_2_v_1_n8048