Чому вкрасти Tesla значно складніше ніж інше авто?

Американський союз страхових компаній заявив, що із 115 викрадених електрокарів Tesla поліції вдалося знайти та повернути власникам 112 автомобілів.
Таким чином, в США рівень розкриття крадіжок Tesla становить 97%. Причому, кількість знайдених викрадених автомобілів всіх інших марок становить лише 58.4%, інформує видання www.foxbusiness.com .

Причиною оперативного повернення поліцейськими вкрадених електрокарів Tesla є система безперервного зв’язку за допомогою GPS. З її допомогою правоохоронцям вдається дізнатися не тільки місце розташування автомобіля, але навіть заглушити її мотор.

«Фактично, потрапити в салон Tesla буде досить складно, оскільки вам доведеться зламати систему», – пише Метт ДеЛоренцо, редактор автомобільного видання Kelley Blue Book.

Програмне забезпечення електромобіля часто запрограмовано таким чином, що під час перетину кордону штату або країни автомобіль може зажадати пін-код або пошле спеціальний сигнал на смартфон власника.

Варто додати, що в Європі кількість розкритих крадіжок Tesla істотно нижче, ніж в США. Швидше за все, злодій встигає перехопити GPS-сигнал і замінити IM-карту в електрокарі. Пояснити це можна тим, що системна мережа компанії розвинена в Європі набагато слабкіше, ніж в США, тому на обробку вихідного сигналу може вимагатися більше часу.

Читати детальніше: https://www.foxbusiness.com/luxury/stolen-tesla-why-theres-a-good-chance-youll-get-it-back