Cisco і TomTom розробляють новітню систему моніторингу дорожнього руху

  Компанії Cisco і TomTom об’єдналися для розробки нової технології, яка буде керувати дорожнім рухом та запобігати дорожнім заторам. Основне завдання цієї розробки – підготувати інфраструктуру до появи автономного транспорту, зазначає інтернет-ресурс VentureBeat.

  Зокрема, дві компанії будуть працювати над технологією розподіленого звукового зчитування (Distributed Acoustic Sensing, DAS). Поруч з трасою закопується оптоволоконний кабель, за допомогою якого можна фіксувати вібрації, що створюються транспортом що проїжджає. Це дозволить створити систему моніторингу руху транспорту в реальному часі (без затримок і похибок, властивих супутникового зв’язку). Отримані таким чином дані, будуть доповнюватись GPS-технологіями TomTom, й відповідно інтегруватимуться й опрацьовуватимуться спеціальним софтом, спроектованим спеціально для центрів моніторингу дорожнього руху.

  Спільний проект допоможе підвищити точність даних, одержуваних в реальному часі з автомобільних трас, і знизити ціну для тих, у кого обмежений бюджет. Дані про стан дорожнього руху дуже важливі і для автономного транспорту, який тим впевненіше себе почуватиме, чим досконалішою буде інфраструктура. У Сisco багатий досвід створення таких інфраструктур, зокрема, в азійських та арабських «розумних» містах. Разом зі створенням ультрачутливих сенсорів, над якими працює, наприклад, Intel (компанія недавно інвестувала в цей проект $ 15,3 млрд в проект Mobileye), це дозволить посилити безпеку автопілотів і прискорити їх поява на дорогах.

Джерело: https://venturebeat.com/2017/07/06/tomtom-and-cisco-aim-to-create-next-generation-traffic-technology/