Citroen створила окуляри проти захитування в транспорті

Компанія Citroen створила окуляри проти захитування повідомляє інформаційний сайт auto24. Пристрій, який назвали Seetroen, може допомогти побороти дуже поширену недугу – так звану морську хворобу або хвороби руху, яку відчувають у транспорті мільйони людей.

Тепер не потрібно ковтати пігулки чи користуватись “перевіреним методом” вашої бабці. Одягаєш окуляри Seetroen усього на 10-12 хвилин і можна спокійно читати в дорозі чи й просто їхати, забувши про нудоту та запаморочення.

Окуляри розраховані на дорослих і дітей від 10 років, вони розраховані для використання в автомобілі, літаку, поїзді та інших видах транспорту. Лінзи у Seetroen відсутні, тож їх можна використовувати одночасно зі звичайними окулярами чи контактними лінзами.

Citroen створила окуляри проти захитування в транспорті

Зняття симптомів захитування досягається за рахунок застосування технології Boarding Ring: окуляри складаються із білої пластикові оправи, в якій розміщені чотири кільця, наповнені синьою рідиною, ця рідина рухається по фронтальній і сагітальній осях – вліво-вправо і вперед-назад, за допомогою якої окуляри відтворюють лінію горизонту і усувають конфлікт сигналів, що надходять у мозок від різних органів чуття. За короткий час окуляри допомагають мозку синхронізувати сигнали, що надходять від вестибулярного апарату, з нерухомим предметом, на якому сфокусований погляд пасажира і нейтралізують дисбаланс. Після зникнення симптомів окуляри можна зняти і насолоджуватися поїздкою. Клінічні експерименти показали ефективність застосування окулярів у 95% випадків.

Читати детальніше: https://24tv.ua/citroen_rozrobila_okulyari_shho_ryatuyut_vid_poshirenoyi_hvorobi_u_transporti_n994876