До сервісу GPS-моніторингу FreeTrack під'єднано перший електромобіль

  Без зайвої скромності ми хочемо похвалитись нашою «першою ластівкою», кілька днів тому спеціалістами компанії КСТ було встановлено обладнання для GPS-моніторингу на перший електромобіль. На Nissan Leaf, що є найбільш масовою та популярною моделлю електрокара в світ, було встановлено GPS-трекер вітчизняного виробництва – BI 868 TREK й підключення до нашої системи контролю транспортних засобів FreeTrack. Здавалось би дрібниця, але ми схильні розглядати це як важливий сигнал про зміни кон’юнктури авторинку та ринку послуг у цій царині.

  Те що електромобіль нині стає звичним явищем на наших вулицях, вже давно не новина. Те що вчора ми могли побачити в науково-популярних журналах чи в промоційних роликах флагманів автопрому, сьогодні зустрічаєш чи не за кожним рогом у рідному місті. Й не дивно, зараз з певністю можна сказати, що електромобіль, – це майбутнє, яке стало реальністю, адже це економічно вигідно, зручно, й що найважливіше, не шкодить довкіллю.  І в той же час ми без особливого жалю спостерігтимемо, як двигун внутрішнього згоряння поступово відходитиме в історію.

  Наша компанія (КСТ), яка із своїм брендом FreeTrack, вже понад 12 років надає послуги GPS-моніторингу для автоперевізників та приватного автотранспорту, теж намагається крокувати в ногу з часом. Тому розглядаємо зростання маси електрокарів, як можливість розширити сфери нашої діяльності та підкоригувати свій вектор у відповідності до вимог сьогодення.