FreeTrack домовляється про співпрацю із Ларді-Транс

Вантажні перевізники, що користуються нашим сервісом FreeTrack, автоматично зможуть отримати доступ до інформації українського транспортно-інформаційного сервісу Ларді-Транс.

Вслід за успішними домовленостями із європейським логістичним важковаговиком LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, керівництво нашої компанії провадить перемовини із найпотужнішим вітчизняним логістичним ресурсом Ларді-Транс. Предмет переговорів той самий – відображення вантажних транспортних засобів, які під’єднані до системи супутникового моніторингу FreeTrack в базі інформаційного сервісу Ларді, безумовно за згодою власника чи оператора відповідних транспортних засобів.

Ларді-Транс – це багатофункціональний робочий майданчик для численних транспортних фірм України, Росії, Білорусі та країн Західної Європи. Основне завдання, яке компанія ставить перед собою – це налагодження комунікації між різними учасниками ринку вантажних перевезень, так чи інакше залучених до цієї сфери, створення зручних інструментів для щоденної роботи. Ларді-Транс забезпечує своїх клієнтів не лише оперативною інформацією про вантажі та транспорт, але також розробили та впровадили такі актуальні сервіси як “Зона надійності”, “Нотатки”, Форум, Розрахунок відстаней, тощо. За тривалий час роботи на логістичному ринку Ларді зарекомендував себе як надійний та зручний в користуванні транспортно-інформаційний ресурс.