FreeTrack на 4 Міжнародній GPS Конференції

25 – 26 січня, у Києві, в конференц-холі готелі ONOVO відбулася Четверта Міжнародна GPS Конференція розробників програмного забезпечення, інтеграторів і виробників обладнання для GPS моніторингу та контролю витрат пального, в якій приймали участь представники FreeTrack.

Конференція зібрала більше 100 провідних виробників і інтеграторів ринку GPS моніторингу з України, Росії, Литви та Білорусі, які обговорювали питання розвитку ринку GPS-моніторингу, шляхи удосконалення співпраці між виробниками обладнання та інтеграторами, і звісно ж ділились успішним досвідом. В ролі представників нашої компанії були присутні: Олег Багдай, керівник підрозділу обслуговування клієнтів (другий зліва на фото) і Андрій Моксяков, керівник підрозділу монтажів GPS обладнання (крайній праворуч на фото)

Доповідачами окрім представників компаній-інтеграторів, виступали також представники провідних розробників телематичного обладнання, таких як Teltonika, BCE, Mechatronics.

Дуже важливою складовою Четвертої Міжнародної GPS Конференції обмін практичним досвідом у впровадженні gps-моніторингу в найрізноманітніших галузях економіки, обговорення технічних рішень, меркетингової стратегії, комплексних підходів.

Протягом конференції, також діяла єдина виставкова зона. де були приставлені найновіші зразки gps-обладнання та обладнання для контролю пального.

Читати детальніше на сайті наших партнерів: goo.gl/cBqjdT