FreeTrack розпочинає співпрацю з LKW WALTER

Клієнти FreeTrack отримають додаткові переваги користуючись нашим сервісом GPS-моніторингу. В першу чергу, це стосується компаній, що займаються вантажними автоперевезеннями, адже на минулому тижні наше керівництво завершило переговори про співпрацю з одним із лідерів логістичного ринку Європи – компанією LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG. В підсумку, сторони дійшли  домовленості про відображення вантажних транспортних засобів, які під’єднані до системи супутникового моніторингу FreeTrack в базі LOADS TODAY LKW WALTER, звісно ж за згодою власників вантажівок. А це відповідно відкриває перед нашими клієнтами доступ до Європейських (а також центрально-азійських та близькосхідних) ринків перевезення вантажів.

Як це працюватиме?

В наслідок де-яких, незначних, доопрацювань сервіс FreeTrack відображатиме (за бажанням клієнта) статус кожної вантажівки: завантажена, порожня чи не повністю завантажена. Відповідно ця інформація, разом з даними про місце знаходження кожної вантажівки буде висвітлюватись у базах даних LOADS TODAY LKW WALTER і сотні клієнтів, які шукають оптимальний шлях для перевезення своїх вантажів зможуть скористатись цією інформацією, безпосередньо звернувшись до власника чи оператора транспортного засобу (клієнта FreeTrack). А це в свою чергу допоможе нашим клієнтам значно оптимізувати свій бізнес.

 Про LKW WALTER

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG – це австрійська компанія, що займається автоперевезеннями та комбінованими перевезеннями комплектних вантажів у Європі, Росії, Центральній Азії, на Близькому Сході, та в Північній Африці. Вона була заснована в 1924 році, і на сьогодні належить до 50 найбільших підприємств Австрії (її річний оборот складає близько 1,96 млрд євро) . Щорічно LKW WALTER здійснює близько 1450000 повних перевезень. З 1984 року компанія LKW WALTER впроваджує нові підходи в організації комбінованих перевезень — залізниця-вантажівка і фідерне перевезення. З 1986 року LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG носій державного гербу Австрії, що є нагородою за особливі досягнення в економіці.