GPS трекер полегшить повсякденні турботи

  Завдяки новому програмному додатку, розробленому нашими фахівцями на базі системи Android Ви маєте можливість в режимі реального часу дізнаватись точне місце знаходження Ваших дітей, чоловіка чи дружини, літніх родичів, працівників вашої компанії або ж друзів. Це досить актуально якщо у Вас виникають питання стосовно місця перебування вашої дитини, літніх членів вашої родини, а особливо якщо у останніх проблеми зі здоров’ям і ви переймаєтесь постійною турботою про них. Також Ви з легкістю зможете дізнатись де саме перебувають працівники вашої компанії, що допоможе вам в оперативній логістиці персоналу і забезпечить додатковий дохід підприємству.

  Програма, що встановлюється на Ваш телефон починає використовувати більше прихованих можливостей вашого смартфону і у вас з’являється безкоштовний GPS трекер, проте з більшим функціоналом ніж стандартний. Завдяки використанню новітніх GPS GSM технологій ваш смартфон з певною періодичністю передає координати місце перебування на сервер нашої компанії і дає можливість Вам або довіреним особам спостерігати в онлайн режимі за пересуванням та розташуванням пристрою, відвідуванням відповідних гео-зон (дитячий садок , школа, лікарня, торгові точки і т.п.). Отримавши доступ до нашої системи ви маєте змогу спостерігати на моніторі вашого комп’ютера, планшета чи смартфона, які під’єднанні до Інтернету, за контрольованими об’єктами, їхнім статусом та маршрутом пересування за відповідний обраний проміжок часу.

  Програмний модуль працює у фоновому режимі, що дає вам можливість повноцінно використовувати телефон у звиклих цілях. Програмне забезпечення побудовано таким чином, що у випадку виникнення певної події, яку ви маєте змогу самостійно встановити: здійснення ДТП, надзвичайна ситуація, перетин меж геозон (офіс, школа, склад) ви автоматично одержуєте різного типу сповіщення: смс повідомлення, email повідомлення або ж попередження на моніторі.

  Також новинкою програми є можливість її використання в умовах роумінгу


Leave a Reply