GPS-трекер VS евакуатор

Чим може бути корисним gps-трекер середньостатистичному автомобілісту? Доволі часто доводиться стикатись із судженнями, які побутують серед власників легкових автівок, що gps-моніторинг – це спеціалізований сервіс необхідний для бізнесу (вантажні чи пасажирські автоперевезення, кур’єрська доставки, логістичні компанії, роздрібні мережі), і не дуже виправдає себе у випадку з приватним авто. Проте, швидше за все, прихильники таких думок мають просто мало досвіду та недостатньо інформації про сфери застосування супутникового моніторингу.

Одним досить поширених випадків, коли наявність gps-трекера допоможе швидко й ефективно розв’язати проблему є випадки евакуації машини запаркованої в недозволеному місці. Це знайома кожному ситуація, коли у великих містах особливо в центральних районах, буває просто неможливо відшукати вільне місце для нетривалої зупинки зупинки – заскочити в магазин, банківське відділення, забрати дитину з гуртка або занести документи в офіс бізнес-партнера. Тому, нерідко, ми змушені свідомо йти на порушення ПДР та залишати машину в неналежному місці, сподіваючись як найшвидше повернутися і поїхати геть. До того ж, правила паркування на тій чи іншій вулиці змінюються настільки швидко, що просто не встигаєш відслідковувати цю інформацію. Як правило отримуємо штраф, або ще гірше авто забирає евакуатор.

Як діяти в такому випадку? Ви залишили на хвильку машину, повернулися, а її вже немає ? Виникає купа питань: куди саме дзвонити з приводу вашого автомобіля, на який штраф-майданчик відвезли вашу машину і куди саме їхати її забирати.

У такій ситуації, безумовно стане в пригоді gps-трекер. Вам достатньо подивитися смартфоні (або іншому ґаджеті), де зараз знаходиться ваша машина і куди її перевозять. Якщо інформація про місце розташування чи напрямок переміщення вашої автівки отримана оперативно, вам вдасться просто наздогнати евакуатор і швидко вирішити проблему, домовившись зі співробітниками евакуаційної служби або заплатити всі необхідні штрафи на місці.

Якщо ж ваш автомобіль  все ж відвезли на штраф-майданчик, вам достатньо просто подивитися на мапі в системі моніторингу, де вона зараз знаходиться, після чого ви зможете швидко її забрати, причому мінімізувавши стрес та зайві клопоти.