GPS-трекер з автономним живленням для контролю за переміщенням посилок

  Технічний персонал компанії “КСТ”, в пориві догодити клієнту, прийшов до цікавої раціоналізації в царині GPS-моніторингу, а саме до створення GPS- трекера з автономним живленням, для контролю за переміщенням посилок.

  Часто життя ставить такі запитання, готової відповіді на яких не існує – це якщо говорити по-філософськи, але в бізнесі також не рідко трапляються задачі чи запити, готової відповіді на які ринок не має. Тому в таких ситуаціях дуже багато важить готовність працівника експериментувати.

  З таким випадком стикнулись технічні працівники компанії “КТС”, коли у клієнта виникла потреба у обладнанні , яке б за допомогою системи GPS-контролю відстежувало шлях та місце знаходження посилок. Зазвичай, доступні на ринку GPS- трекери не пристосовані для роботи в автономному режимі протягом тривалого часу. Однак вирішення було знайдене – в компактний «чорний» пластиковий контейнер було вміщено автомобільний GPS- трекер вітчизняного виробництва BI 868 TREK та дві акумуляторні батареї, до яких і під’єднали трекер. Таким чином клієнт отримав бажане обладнання, – компактна чорна скринька, яка зможе в будь-яку хвилю вказати місце знаходження посилки через сервіс GPS-моніторингу FreeTrack, протягом 5 днів! Просто, недорого й зручно.