GPS-трекери, як інструмент контролю за нелегальною імміграцією

CBSA – канадська прикордонна служба – з квітня 2018 роки планує використовувати GPS-браслети для стеження за порушниками імміграційного законодавства країни, як альтернативу ув’язнення, повідомляє часопис thestar.com. Спочатку таку практику апробують в рамках експерименту в районі Великого Торонто (Greater Toronto Area).
Носити на нозі такі прилади зобов’яжуть біженців, чиї справи перебувають в стадії розгляду. Відстежуватимуть, перш за все, тих, в чиїй ідентифікації або автентичності документів є сумніви, а також осіб, у яких не впевнені, що вони вчасно виїдуть за межі Канади, отримавши повідомлення про депортацію.Крім того, за допомогою технології можна буде уникнути ув’язнення тих, хто не складає загрози для суспільства, але може переховуватись від влади, щоб уникнути висилки з країни.

За підрахунками прикордонників, стеження за одним нелегалами з допомогою GPS-обладнання коштуватиме платникам податків близько 38 канадських доларів на добу (включно з вартістю обладнання), в той час як утримання такої особи під вартою – 239 доларів.

Читайте детальніше: https://www.thestar.com/news/canada/2017/12/21/canadian-border-officials-looking-at-gps-tracking-as-alternative-to-jailing-migrants.html