Колеса, що не бояться вибоїн від Michelin та Maxion Wheels

Компанія Maxion Wheels у співпраці з Michelin розробили гнучкі колісні диски з технологією Michelin Acorus, що прогинаються, а не б’ються. Унікальна конструкція запобігає пошкодженням шини та диски при проїзді через вибоїни, забезпечуючи в кінцевому рахунку безпеку для водія і пасажирів.

Застосування технології Michelin Acorus Tech дозволило Maxion створити колеса, що м’яко поглинають удар, при цьому є такими ж комфортними й зберігають властивості звичайних коліс та шин. Гнучкі колеса можуть використовуватись з шинами різного розміру, як і звичайні диски. 

Запатентована технологія досить проста – на спеціальний алюмінієвий диск, розроблений Maxion Wheels, закріплюються на протилежних сторонах два еластичних гумових фланця від Michelin. Саме гумові фланці поглинають удари, викликані потраплянням коліс у вибоїни і наїздом на бордюри.

Колеса, що не бояться вибоїн від Michelin та Maxion Wheels

Розробка пройшла суворі випробування і порівняльні тести з традиційними легкосплавними дисками. При подоланні вибоїни глибиною 80 мм. і довжиною 700 мм. при куті удару 79 градусів з шинами розмірністю 285/30 R21 стандартна версія обода колісного диска проколола шину на швидкості 28 км / ч, в той час як гнучке колесо з технологією Michelin Acorus дозволяло проїжджати через цю ж саму вибоїну без пошкоджень на будь-якій швидкості.

На жаль, досі не відому коли ця революційна розробка потрапить до дилерів і її можна буде вільно замовити.

Читати детальніше: https://www.autosphere.ca/tirenews/tires-new-product/2017/11/03/wheels-michelin-maxion-reinvent-wheel/