Компанія КСТ просуває GPS-моніторинг в агросектор

  Компанію КСТ (та її сервіс FreeTrack™)  добре знану на українському ринку  послуг з GPS-моніторингу транспортних засобів, важко назвати вузькоспеціалізованим бізнесом, хоча й левову частку послуг вона надає в сфері вантажних автоперевезень, проте й інші галузі, як скажімо, сільське господарство не вважає для себе «terra incognita». Адже вже тривалий час  допомагає  фермерським господарствам та агрокомпаніям в ефективному управлінні парками технічних засобів. Звісно ж в першу чергу це стосується контролю витрат пального та контролю переміщення транспортних засобів та с/г техніки.

  Тим більше, що за останніх кілка років, агросектор української економіки, приємно дивує солідними показниками росту – зростали капітальні інвестиції, збільшились обсяги експорту с/г продукції та питома вага агропродукції у ВВП. Такі зрушення є наслідком не тільки макроекономічних процесів, але й зміною підходів у ведені господарства, застосування новітніх технологій та сучасного обладнання. Й тут не останню роль відіграють, нові рішення для більш ефективного використання продуктивності та потужності наявного парку.

  В цьому місяці наші спеціалісти встановили обладнання для GPS-моніторингу  (BI 820 TREK) та обладнання для контролю за витратами пального (ДРП «Ігла-III») на сільгосп-техніці агрофірм з Волині – ТзОВ “Аміла” та “Агросвіт Волинь”, та під’єднали їх до нашого сервісу FreeTrack™.

  Керівництво компанії КСТ підкреслює свою готовність більш активно працювати над масовим впровадженням послуг GPS-моніторингу  в цьому секторі ринку.