Краща вантажівка 2019 року

В рамках Міжнародної виставки комерційного автотранспорту в Ганновері, титул International Truck of the Year 2019 отримав Ford Trucks F-Max, зазначає спеціалізоване видання  AUTO-Consulting Журі що визначало переможця, складалося із 23 журналістів від престижних європейських спеціалізованих часописів. Перемога Ford цікава ще й тим, що бренд не належить до так званої «великої європейської сімки» вантажних автовиробників, учасники якої традиційно є фаворитами галузі.

Новий Ford Trucks представлений з оновленим 6-циліндровим двигуном Ford Ecotorq об’ємом 12,7 л, потужністю 500 к. с. та 12-швидкісною коробкою передач ZF Trakson. Крім того, Ford Trucks F-MAX отримав абсолютно нову кабіну шириною 2,5 м і внутрішньою висотою 2160 мм з повністю переобладнаним інтер’єром і пласкою підлогою. Кабіна комплектується двома повнорозмірними спальними місцями, спеціальною системою зберігання багажу та сучасної панеллю приладів з 8-дюймовим мультимедійним дисплеєм.

Краща вантажівка 2019 року

Новинка має цілий ряд сучасних опцій, включаючи Eco-Roll, Adaptive Cruise Control (ACC) та Predictive Cruise Control, що базується на GPS. Покращена аеродинаміка та вдосконалені надбудови трансмісії забезпечують зменшення витрат палива на 6% в порівнянні з попередньою моделлю.

Краща вантажівка 2019 року

Нагадаємо, що нагорода International Truck of the Year присуджується щорічно моделі, запущеній на ринку за останні 12 місяців, та відзначається серйозним внеском у розвиток ефективності автомобільного транспорту. Члени журі враховують технологічні інновації, безпеку, комфорт, маневреність, економію палива, викиди вуглецю і загальну вартість експлуатації.

Джерело:http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=42389