Leopolis Grand Prix - 2018

з 1 по 3 червня 2108 року у Львові вкотре проводитиметься фестиваль ретро автомобілів Leopolis Grand Prix і наша компанія «Комп’ютерінфо та сучасні технології» у четверте стане партнером цієї улюбленої для львів’ян події. Як і в попередні роки всі автівки-учасниці славетних перегонів “Львівський трикутник” будуть під’єднанні до сервісу GPS-моніторингу FreeTrack, що дозволить детально  відстежувати кожен автомобіль на предмет дотримання правил змагань, швидкісних режимів та пройденого маршруту.

Leopolis Grand Prix - 2018Ралі «Львівський трикутник», сміливо можна вважати одним з найстаріших в Європі. Вперше ці перегони було проведено ще 1930 року (старішими за них є хіба що автозмагання у Монако). Траса «Львівський трикутник», яка й дала назву нашому ралі, вважається особливо небезпечною та складною, адже включає стрімкі повороти і серпантини (по вул. Стрийській та Героїв майдану), а також прямий швидкісний відтинок (по вул. Вітовського).

Львівське ретро-ралі проводиться відповідно до вимог Додатку «К» МСК FIA та МТК FIVA, за яким, середня швидкість проходження трас не може перевищувати 50 км/год. Траса змагань розділена на три ділянки, кожна з яких має свої правила та швидкісні режими. Для прикладу, за перевищення встановлених швидкісних лімітів на певній ділянці траси, учасникам перегонів нараховувалися штрафні бали. Переможця визначають не за першістю у подоланні траси, а за вміння проїхати її за певний час. За 4 кола, відведені учасникам, вони мали наблизити свій результат до «ідеального» часу – 310 секунд на кожне коло.

Саме тому, організатори зацікавлені у використанні системи GPS-моніторингу FreeTrack автівок-учасниць, адже не завжди можна без допомоги сучасних супутникових технологій, точно проконтролювати дотримання швидкісних режимів, окремо на кожному з відтинків траси. Позаяк авторитетність перегонів безпосередньо залежить від точності та обґрунтованості Leopolis Grand Prix - 2018суддівських рішень.

Окрім перегонів, протягом 1-3 червня в рамках фестивалю відбудуться численні розважальні та пізнавальні заходи, як то: виставка ретро автомобілів під відкритим небом, дитячий квест від школи усного рахунку “Соробан”, виступи музичних колективів та парад автомобілів учасників центром міста Львова.

Запрошуємо усіх охочих відвідати це славне львівське автомобільне свято, й водночас ознайомитись “вживу”, як працює система супутникового моніторингу FreeTrack.

Місце проведення фестивалю – Парк культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Детальніше про Leopolis Grand Prix 2018 на сайті: http://www.leopolis-grand-prix.com/