Моніторинг транспортних засобів утверджується в сфері автострахування

Моніторинг транспортних засобів набирає обертів у сфері автострахування у США та Канаді. Як повідомляє інтернет сайт професійної спільноті канадських страховиків CIP Society – www.insuranceinstitute.ca, програма розумного страхування (UBI) Drivewise®, впроваджена американською компанією Allstate Insurance Company набирає все більшої популярності серед водіїв та власників транспортних засобів.

Програма  Drivewise® спрямована на те щоб заохочувати водіїв, які демонструють коректну поведінку на дорозі, низькими страховими тарифами. Застосовуючи бездротові телематичні пристрої, що встановлюються на автомобіль, програма отримує та аналізує дані, про  стиль поведінки водія на дорозі, й пропонує дисконти за безпечне керування. Програма аналізує пробіг,  різкі гальмування, перевищення швидкості і час доби та багато інших  показників. При цьому користувач має вільний онлайн-доступ до своїх показників, тобто має можливість аналізувати та коригувати свою водійську поведінку.

Після того як абонент завантажив програму й було встановлено обладнання на його автомобіль, водійська поведінка моніториться протягом 6 місяців, й дані зібрані за цей період, застосовуються при визначені обсягу дисконту (до 30%), який має бути запропонований при оновлені полісу.

працівники компанії також діляться позитивною статистикою: ” 7 з 10 клієнтів Drivewise® заощаджують гроші завдяки програмі, й жоден не платить більше. Серед водіїв, які отримують знижку, середня економія становить близько 14 %.

Джерело: https://www.insuranceinstitute.ca/en/cipsociety/Articles/Items/2017/08/15/Allstate-Canada-expands-UBI-program-Drivewise-into-Nova-Scotia-after-great-success-in-Alberta-and