Nissan презентував систему безпілотного кермування ProPILOT нового покоління

В кінці жовтня, в рамках Токійського автосалону, компанія Nissan продемонструвала роботу систему безпілотного управління ProPILOT нового покоління, встановлену на оновлену модель седана Infiniti Q50, повідомляє інтернет-ресурс autoblog.com.

Дана технологія дозволяє автомобілю самостійно рухатися по міських вулицях і шосе від моменту введення водієм адреси в навігаційну систему і до моменту прибуття в пункт призначення. Штучний інтелект прототипу використовує 12 сонарів, 12 камер, 9 радарів міліметрового діапазону, 6 лазерних сканерів, а також карту з високою деталізацією для аналізу складних сценаріїв в реальному часі. Розробники наголошують, що система забезпечує плавне пересування в міських умовах, включаючи проїзд перехресть і об’їзд раптових перешкод на дорогах, створюючи у пасажирів відчуття, що автомобілем керує людина.

Очікується, що серійна версія даної технології з’явиться на дорогах загального користування в Токіо вже в 2020 році.

Відзначимо, що поточне покоління системи автономного керування автомобілем ProPILOT, що здатне на безпілотне керування автомобілем під час руху по шосе в рамках однієї смуги встановлюється на недавно представлений електромобіль Nissan LEAF, а також на моделі Nissan Serena, X-Trail, Rogue, а в наступному році її також отримає кросовер Nissan Qashqai.

Джерело: https://www.autoblog.com/2017/10/30/nissan-autonomous-propilot-infiniti-q50-tokyo/#slide-7137794