Нові цифрові мапи будуть самі знаходити місце для паркування

  Як повідомляє “BBC”, незабаром, автомобілі Audi, BMW та Mercedes-Benz обладнані спеціальними бортовими датчиками, будуть обмінюватися інформацією про наявність вільних місць для паркування та ситуацію на автошляхах в режимі реального за допомогою сервісу цифрових мап. На цифрові мапи також надходитиме інформація про аварії, затори, небезпечні ділянки трас та дорожні знаки. Сервіс, розроблений компанією Here (яка належить групі німецьких виробників автомобілів), планують запустити наступного року. Він отримав назву Open Location Platform. Сервіс, також, фіксуватиме швидкість авто, його місце знаходження та напрямок руху, а також випадки екстреного гальмування та вмикання протитуманних фар.

  Окрім того, компанія заявила про плани інших автомобільних брендів згодом приєднатися до сервісу. Власникам автомобілів, в яких встановлено Here’s Open Location Platform, не потрібно здійснювати жодних маніпуляцій, аби передавати чи отримувати дані.

open-location-platform_3

  Електронний навігаційний сервіс Waze, яким володіє Google, уже використовує дані від водіїв у реальному часі. Однак для цього вони мають авторизуватись через свої смартфонах.

  Open Location Platform також робитиме власні прогнози щодо наявності місць для паркування на кожній вулиці, а також повідомлятиме про вартість стоянки.

  “Ми віримо, що співпраця між різними технічними галузями дозволить знайти відповіді на головні виклики, які виникають перед водіями. Сьогодні ми бачимо, як новітні технології та автопром об’єдналися для того, щоб створити сервіс, який покращить життя мільйонів”, – заявив керівник Here Едзард Овербік.

  Минулого року група автовиробників придбала компанію Here у Nokia за 2,8 млрд євро.

Джерело: http://www.bbc.com/news/technology-37471906