Новий персональний трекер Cargo Unit

З кожним днем ринок gps-обладнання стрімкіше розвивається і стає більш насиченим – виробники урізноманітнюють асортимент, створюють нові моделі, впроваджують нові технології, удосконалюють функціональні характеристики пристроїв. Тому природно, що фахівці нашої компанії постійно моніторять ринок на предмет розширити та покращити асортименту пропозицій для наших клієнтів. Адже зрозуміло, що для супутникового моніторингу – обладнання, а якщо конкретніше gps-трекери? є визначальною складовою якості надаваної послуги. І як наслідок на нашому складі, й відповідно на сторінках сайту, з’являються новинки, про які варто розповісти клієнтам та зацікавленим.

В цьому матеріалі ми хочемо звернути вашу увагу на нову розробку, від українського виробника, компанії CARGO UFC, – персональний gps-трекер Cargo Unit. Це мініатюрний пристрій, розміром приблизно 9 х 6 см та вагою близько 100 г. Основне його призначення – відстеження у режимі реального часу рухомих об’єктів, в першу чергу, людей, а також транспортних засобів. Цей трекер відповідає всім сучасним технічним характеристикам – внутрішні GSM- та GPS- антени, вбудований акселерометр, вбудована пам’ять на 2 Мб, слоти для 2 SIM-карток, два цифрових входи, тощо. Окрім того, пристрій має вбудовану акумуляторну батарею ємністю 1300 мАг, при тому, що дозволяє працювати в автономному режимі на протязі тривало періоду.

Новий персональний трекер Cargo UnitІ ту ми відразу хочемо наголосити на визначальній функціональній характеристиці Cargo Unit – він здатний працювати в режимі gps-маяка, на протязі 6 – 12 місяців, без підзарядки. Тобто, прилад, в даному режимі, переважну більшість часу перебуває в стані “глибокого сну” (“deep sleep”) і лише час-від-часу, в наперед запрограмовані за таймером моменти, активізується та надсилає на сервер геолокаційні данні відстежуваного об’єкту. Притому, цей трекер здатен також працювати, в режимі постійного стеження і в режимі “стеження тільки в русі” (тобто активується з початком руху відстежуваного об’єкту, а при зупинці відключається впадаючи стан “глибокого сну”).

Також слід зазначити, що даний пристрій обладнаний кнопкою SOS (тривожною кнопкою), із захистом від випадкового натискання. Для того що б кнопка спрацювала, необхідно її натиснути і утримувати не менше 2 секунд, а це убезпечає від випадкової активації кнопки в кишені, сумці чи за інших обставин подібного характеру. При натисканні кнопки Cargo Unit надсилає SMS-повідомлення на 3 попередньо заданих номера, а також позачерговий пакет на сервер моніторингу й автоматичну відповідь на запит місця розташування.

При такому функціоналі ми маємо дуже широкий спектр можливостей застосування Cargo Unit – від персональних безпекових потреб, до прикладу, контроль переміщення вашої дитини чи літнього родича з хворобою Альцґеймера, до серйозних бізнесових рішень, як то: контроль персоналу, контроль цінних вантажів, посилок та багато іншого.