Новий унвіверсальний GPS-трекерів від Baltic Car Equipment

 Спеціалісти нашої компанії постійно моніторять ринок GPS-обладнання, підбираючи найбільш оптимальні (якість/ функціонал/ціна) варіанти для наших клієнтів. В цьому місяці  ми завершили тестувати і  долучили до нашого асортименту GPS-трекерів, термінал FMS500 StCAN від відомого литовський виробник Baltic Car Equipment. Компанія BCE зарекомендувала себе, як розробник високоякісного, надійного та гнучкого в роботі обладнання для моніторингу транспортних засобів, а FMS500 StCAN це флагманська модель, їх нової лінійки.

Серед основних переваг даного пристрою – потужна вбудована антена , безліч інтерфейсів для підключення периферійних пристроїв і прийнятна ціна, що  дозволяють реалізувати найрізноманітніші задачі в сфері управління автопарками. Найбільш наголошуваною особливістю FMS500 StCAN є дві CAN лінії, що здатні одночасно працювати, а це кардинально розширює перелік даних які ви можете отримувати з транспортного засобу. Наприклад,  одну CAN лінію можна використовувати для роботи з периферійним обладнанням (різноманітними датчиками), а другу для зчитування даних з CAN-шини транспортного засобу. 

Завдяки вбудованому 3-осьовому акселерометру і гнучкій логіці приладу, контролювати безпеку об’єкта стало простіше. Налаштувавши акселерометр відповідно до своїх потреб, користувач може також контролювати манеру водіння, отримувати інформацію про ДТП і, в разі необхідності, використовувати функцію іммобілізації і контролю виходів. В комплексі з цим можливостями  FMS500 StCAN дозволяє застосовувати функцію ідентифікації водія або RFID, підключайте додаткові датчики через аналоговий або частотний вхід.

Новий унвіверсальний GPS-трекерів від Baltic Car EquipmentУніверсальності та поліфункціональності приладу додає сумісність з  протоколами  RS-232, RS-485 і Wiegand 26. Це наприклад забезпечує можливість роботи відразу з 14 цифровими датчиками рівня палива, використовувати додаткове RFID обладнання або підключати свої власні зовнішні аксесуари по RS-232 / RS-485.  Цей пристрій можна використовувати в автопарках будь-якого типу – в вантажному транспорті, легкових автомобілях, сільськогосподарської техніки і т.д. FMS500 StCAN дозволяє контролювати рівень і витрата палива, обороти двигуна, температуру та інші параметри без використання додаткового обладнання, що суттєво економить бюджет.

Детальніше про пристрій у розділі обладнання: https://freetrack.com.ua/uk/product/bce-fms500-stcan/