Новинка! GPS трекер Teltonika FM5300

  Пропонуємо Вашій увазі новий GPS трекер від відомого прибалтійського виробника Teltonika. Це якісний та надійний багатофункціональний пристрій, оснащений багатосистемним приймачем (ГЛОНАСС / GPS / GALILEO) з високою чутливістю і низьким енергоспоживанням. Трекер може бути використаний для визначення координат об’єкту або в якості GSM модуля для передачі даних по мережі GSM. Пристрій також прекрасно підходить для контролю і відстеження місце знаходження віддалених об’єктів. За допомогою FM5300 Ви можете визначати місце знаходження будь-яких віддалених об’єктів (вантажних, легкових автомобілів і т.д.) швидко і легко.

  Навіть у разі втрати GSM зв’язку трекер FM5300 здатний зберігати більше 16000 записів, а відразу після відновлення з’єднання, пристрій передасть накопичені дані по GPRS на сервер. Таким чином, ви не втратите даних (координати, показання датчиків і т.д.) в момент втрати GSM зв’язку.

  Teltonika FM5300 володіє унікальним поєднанням характеристик, які роблять його просто незамінним для стеження за транспортом далекого прямування. Він може працювати відразу з двома датчиками палива.

Скоротіть витрати, додайте зручності!

  На багатьох сідельних тягачах встановлені два паливних баки. Але як враховувати витрати пального якщо в багатьох трекерах є всього одне гніздо для підключення лічильника? Не ставити ж другий трекер! FM5300 володіє двома гніздами для одночасного підключення двох датчиків палива. Більш того він без помилок опрацьовує дані та надсилає статистику з кожного датчика. Ви отримуєте економію на покупку ще одного трекера, а також просте підключення.

До двох тижнів роботи offline. Трекер який нічого не забуває!

  З появою пристроїв GPS моніторингу стеження за автомобілем стало повсякденною справою. Ми звикли, що інформація від трекера дає нам контроль, збільшує безпеку і збільшує економію. Але, вітчизняні оператори зв’язку не забезпечують повноцінного покриття на всіх дорогах. Трапляються зони, де ви не можете побачити автомобіль. А в роумінгу трекер взагалі доводитися виключати. Що при цьому відбувається? Виникають  білі плями на карті, втрачається важлива інформація. Це недозволена розкіш! FM5300 – ніколи нічого не забуває. Потрапляючи в «білу» зону трекер автоматично починає записувати дані в чорний ящик. Причому, цієї пам’яті вистачить на два тижні автономної роботи. Використовуючи FM5300, ви назавжди забудете про «білі плями» на карті і проблеми з роумінгом.

Акумулятор в два рази потужніший!

  Дальня поїздка, це потрійне навантаження на пристрій. Постійна зміна GSM станцій вимагає постійної роботи GSM модуля. “Білі зони” вимагають постійного переходу з режиму передачі даних в режим збереження інформації до “своєї” пам’яті. Чим далі ваше авто тим важливіша для вас інформація про його місце розташування. Тому безперебійна робота трекера важлива для безпеки водія, транспорту і вантажу. Саме тому в FM5300 ємність акумулятора збільшена вдвічі, у порівнянні з попередниками.

З Teltonika FM 5300 ви завжди на зв’язку!

  FM5300 – унікальний представник сучасних трекерів. Встановлюючи його на свої автомобілі ви можете бути впевнені в безпеці руху, контролю та економії, які вам гарантують найкращі сучасні автотрекери.

  З його технічними характеристиками та функціональними можливостями ви можете ознайомитись в розділі обладнання.


Leave a Reply