Обмін даними між автомобілями Volvo знизить аварійність

Автомобілі марки Volvo вже давно завоювали лаври найнадійніших та найбезпечніших. Однак шведи не зупиняються на досягнутому, й продовжують розвивати технології в сфері безпеки на дорогах. Цього разу нова розробка навчатиме вантажівки та легкові автомобілі спілкуватись між собою, повідомляє інтернет-ресурс auto24.

Компанії Volvo Cars і Volvo Trucks об’єднають свої хмарні сервіси для безперервного обміну даними між автомобілями в режимі реального часу. Такий зв’язок отримав назву С2С або V2V – Сar to Сar або Vehicle to Vehicle. Легковики і вантажівки Volvo будуть надсилати у хмарний сервіс повідомлення про нештатні ситуації, наприклад зупинку з увімкненим сигналом “аварійки”. Таким чином, автомобіль, що рухається по трасі зможе заздалегідь отримати повідомлення про те, що попереду зупинилась машина,  – це дозволить підготуватись до даного ускладнення та уникнути прикрої несподіванки. При цьому вся передана інформація – анонімна, тобто відстежити по ній конкретний автомобіль неможливо.

Обмін даними між автомобілями Volvo знизить аварійність

Уже в цьому році де-які вантажівки Volvo будуть ділитися даними з легковими Volvo, обладнаними системою Hazard Light Alert (мережеве попередження про аварійку), з 2016-го вона є стандартом на машинах 60-й і 90-ї серій, а також на кросоверах XC40, що продаються у Швеції та Норвегії.

 В майбутньому розробники збираються розширити перелік нештатних ситуацій про які сигналізуватиме сервіс й включатимуть попередження  про слизьку дорогу або туман.

Читати детальніше: https://auto.24tv.ua/volvo_navchyt_svoi_vantazhivky_spilkuvatys_z_lehkovymy_avto_n3978