Path Guide - нова розробка для навігації в приміщеннях.

  Microsoft Research випустила додаток Path Guide, який спрощує переміщення незнайомими будівлями, зазначає інтернет-видання TECH 2 з посиланням на Microsoft blog.  Програма задіює датчики смартфона і не потребує додаткових сигналів. Поки додаток доступний тільки на Android.

  Сервіс працює за принципом краудсорсингу: ви можете використовувати навігаційні дані, додані іншими користувачами, а можете додавати власні маршрути. За допомогою акселерометра смартфона Path Guide рахує кроки, а за допомогою магнітометра визначає область переміщення. GPS цей додаток не застосовує.

  До прикладу, маршрут в цьому додатку дозволить дістатися від головного входу офісної будівлі до конференц-залу на 12 поверсі. Щоб додати такий маршрут, людина повинна увійти в будівлю, запустити додаток і прямувати до кінцевої точки. Коли інший користувач захоче скористатися доданої інформацією, вона вже буде оброблена і доповнена навігаційними елементами на зразок «через 20 кроків поверніть праворуч».

path-guide_6785

  Автор маршруту може додавати зауваги, фотографії та голосові записи. Це, наприклад, допоможе пройти через двері, заблоковані паролями. Готовий шлях спорудою можна відправити поштою людині, у якої цей додаток не встановлено.
Path Guide може бути корисним в численних ситуаціях – починаючи від пошуку якоїсь бренд-зони в торговому центрі і закінчуючи ситуаціями, коли у користувача є проблеми із зором або розумінням мови на вказівниках.

  Проект знаходиться в розробці майже два роки і досі є поки що прототипом.

Джерело: http://tech.firstpost.com/news-analysis/microsoft-launches-a-new-app-for-indoor-navigation-that-works-without-gps-system-389515.html