Південна Корея розбудовуватиме власну глобальну навігаційну систему

Південна Корея розбудовуватиме власну глобальну навігаційну систему, вивівши для цього на орбіту сім навігаційних супутників, зазначає спеціалізований ресурс geospatialworld.net. Корейське міністерство науки, на початку лютого, на засіданні Комітету з космосу, підбило підсумки Третього національного плану космічного розвитку, який включає в себе будівництво «Korean Positioning System» (KPS).

Згідно даних Міністерства, навігаційна система, як очікується, буде запущена в 2034 році після наземних випробувань в 2021 році і розробки базової супутникової навігаційної технології в 2022 році. Всі сім навігаційних супутників, включаючи три геостаціонарних, будуть запущені і працюватимуть для створення супутникової системи.

Згідно Корейського інституту аерокосмічних досліджень, мінімум чотири супутники повинні знаходитися на орбіті для використання GNSS. Щоб покрити всю планету, GNSS повинна мати як мінімум 24 супутника.

В даний час Південна Корея не має власних навігаційних супутників, тому країна повністю залежить від навігаційних супутників інших країн. Але в разі будь-якої кризи, наприклад збройного конфлікту, сигнали можуть бути блоковані країнами з GNSS – Росією або США – щоб запобігти їх використання ворогами. Така можливість викликає необхідність розробки власної корейської GNSS.

«Оскільки GNSS стала необхідна в повсякденному житті, блокування сигналів може викликати хаос національного масштабу», – сказав представник Корейського інституту аерокосмічних досліджень.

Будівництво KPS, крім іншого, додасть точності супутникової навігації в цілому. У 2034 році, коли сім супутників будуть працювати на орбіті, помилка точності, зараз досягає 10 метрів, скоротиться до одного метра.

Читати детальніше: https://www.geospatialworld.net/news/south-korea-build-korean-positioning-system/