Платформа u-blox F9 забезпечить сантиметрову точність позиціонування

Швейцарська компанія u-blox анонсувала випуск новітньої технологічної платформи u-blox F9, розробленої для високоточного позиціонування, повідомляє інформаційна агенція Bloomberg. Платформа розробляється для застосування у масово-ринкових індустріальних та автомобільних додатках. u-blox F9 має поєднувати дані багатолінійну GNSS-технологію з обчисленням шляху, високоточними алгоритмами і сумісністю з численними сервісами щодо коригування GNSS-даних, що дозволяє звести точність позиціонування до сантиметрового рівня.

Платформа націлена на високоточну навігацію наступного покоління, платформи доповненої реальності та безпілотні автомобілі. «Висока точність – наступний етап для масових ринків, з незліченними додатками, яким потрібні надійні і масштабовані компоненти для нормальної роботи, – каже Деніель Амман, виконавчий директор з розвитку навігаційних продуктів компанії-розробника».

u-blox F9 підтримає наступну хвилю позиціонувальних модулів для індустріальних та автомобільних додатків. Вона використовує GNSS-сигнали в частотних діапазонах (L1 / L2 / L5) для коригування помилок позиціонування, викликаних іоносферою, і прискорює час першої фіксації (Fast TTFF).

Платформа зможе отримувати сигнали від усіх глобальних супутникових систем (ГЛОНАСС, GPS, Galileo, BeiDou) і матиме серйозну перевагу, позаяк бачитиме більшу кількість супутників за одиницю часу. Для досягнення сантиметрової точності, платформа додатково задіюватиме спеціальну RTK-технологію, що знаходиться всередині базової мікросхеми.

u-blox F9 оптимізована для низького енергоспоживання. Платформа, за словами розробників, гарантуватиме найвищі стандарти безпеки та матиме систему визначення спуфінгу, яка захищатиме навігаційні пристрої від навмисного і ненавмисного втручання.

Читати детальніше: https://www.bloomberg.com/press-releases/2018-02-22/u-blox-announces-u-blox-f9-robust-and-versatile-high-precision-positioning-technology-for-industrial-and-automotive