Популярний китайський бренд випустив "розумний" нашийник для собак

Мегапопулярний, на вітчизняному ринку, китайський бренд Xiaomi презентував сьогодні корисний та стильний аксесуар для собак – PetBit, повідомляє інформаційний ресурс 24tv.ua  Якщо точніше, PetBit являє собою компактний трекером, який можна кріпити на ошийник домашнього улюбленця.

Пристрій обладнаний GPS-модулем , який дозволяє в режимі реального часу відстежувати, місце розташування та маршрут пересування вашого вихованця. Завдяки спеціальному кріпленню-кліпсі, PetBit можна надійно прикріпити до Популярний китайський бренд випустив "розумний" нашийник для собакбудь-якого нашийники і він гарантовано не відчепиться навіть,  коли собака проявлятиме надзвичайно велику активність. Також гаджет має світловий маячок ( синій світлодіод), завдяки якому і нашийник, і саму собаку буде добре видно в темну пору доби.

Виробник запевняє, що при розробці трекера були вивчені фізіологічні характеристики та поведінка більше 200 порід собак, тому алгоритми навчилися вираховувати ймовірний подальший маршрут тварини. Ну, а якщо вихованець все-таки загубився, його власник може відправити через смартфон на нашийник PetBit команду, яка висвітить на екрані QR-код, відсканувавши який, можна отримати всю необхідну інформацію, щоб зв’язатися з власником тварини.

Крім того,Xiaomi PetBit вміє рахувати кількість витрачених собакою калорій і подолану відстань. На одному заряді ґаджет може працювати до 30 днів, а ще він захищений від води і пилу за стандартом IP68.

Читати детальніше: https://24tv.ua/xiaomi_prezentuvala_petbit_dlya_vidslidkovuvannya_tvarin_tsina_priyemno_divuye_n984053