Розумний перстень Token Ring замінить ключі, кредитки та паролі

Смарт-перстень розроблений американської компанії Tokenize inc – суперфункціональное пристрій, який одним помахом руки відкриватиме автомобіль, оплачуватиме покупку і вводитиме  пароль до ПК. Перстень сумісний з NFC і Bluetooth, тому без проблем зможе працювати як платіжна картка або проїзна картка для метро.Цей диво-перстень може відчиняти будинок і навіть заводити автомобіль. Для цього Tokenize inc пропонує власні апаратні рішення – синхронізовані замки для дому та автомобіля.   Безумовно, пристрій, що надає доступ до багатьох важливих сфер вимагає надійного захисту, тому на внутрішній стороні перстня є датчик відбитків пальця. Система повністю вимикається, коли кільце не взаємодіє безпосередньо з власником. Отже скористатися Token Ring може тільки одна людина.

Щоб створити такий багатофункціональний ґаджет, Tokenize inc спеціально зверталася до компаній-партнерів. Зокрема, завдяки співпраці з MasterCard і Visa перстень може виконувати функцію кредитки, а Windows посприяв тому, щоб перстень міг вводити код доступу до комп’ютерів. Крім того, Tokenize inc звернулася ще до понад 50 компаній громадського транспорту, щоб забезпечити функцію швидкої оплати проїзду.

Розробники обіцяють ще більше розширити спектр функціональних можливостей Token Ring. Зараз компанія співпрацює з HID Global, одним з провідних виробників карт доступу. Можливо, незабаром перстень стане виконувати функцію пропуску.

Кільце водонепроникне (на глибині до 50 м), випускається в різних розмірах. Одного заряду вистачить на три тижні користування. Базова модель кільця виготовлена ​​із срібла; її ціна становить $ 249, а в комплекті з замками кільце коштуватиме близько $ 399. Також є моделі з чорного родію і рожевого золота. Token Ring вже доступний для замовлення; випуск пристрою запланований на грудень 2017 року.

Джерело: techcrunch.com/2017/06/27/token-has-made-one-ring-to-rule-all-your-passwords-payments-and-physical-access/