Ще раз про GPS-контроль витрат пального

Ще раз про контроль витрат пального, як одну з базових послуг нашого сервісу FREETRACK. Якщо для середньостатистичного автомібіліста це може здатись зайвою прискіпливістю, то для бізнесів, що пов’язаних з автотранспортиним перевезеннями (вантажними, пасажирськими, кур’єрською доставкою) – витрати на пальне складають левову частку видатків, й безпосередньо впливають на рентабельність суб’єкта господарювання. Тому запобігання нецільового використання паливно-мастильних матеріалів, в наслідок зловживання з боку водіїв безумовно підвищує рентабельність, а окрім того дає можливість більш точно розрахувати економіку того чи іншого замовлення.

Подане вище зображення це прінтскрін з сторінки особистого кабінету одного з клієнтів нашого сервісу. Цей прінтскрін чудово ілюструє яких масштабів можуть сягати зловживання “підприємливих” працівників траспортної кампанії. Але водночас це зображення є гарною ілюстрацією ефективності нашої системи GPS-моніторингу, яка дозволяє максимально точно відстежити не тільки факт несанкціонованих “зливів”, але й конкретне місце, час та об’єми вкраденого.

На завершення нагадаємо, що згідно  нашої узагальненої статистики, застосування системи GPS-моніторингу FREETRACK приводить до зниження видатків на паливно-мастильні матеріали на 30%. А кошти вкладені у її впровадження окупаються протягом 1-4 місяців.