Сервіс TrucksNearMe від Ларді-Транс тепер доступний всім клієнтам FreeTrack

 Система GPS моніторингу FreeTrack успішно інтегрувалась з популярним сервісом TrucksNearMe від вітчизняного логістичного важковаговика Ларді-Транс. Від тепер, в базі даних цього сервісу відображатимуться всі вантажні транспортні засоби, під’єднані до нашої системи супутникового моніторингу, безумовно за бажанням власника чи оператора відповідних транспортних засобів.

Кожен клієнт FreeTrack має можливість управляти статусами своїх транспортних засобів на TrucksNearMe і отримувати заявки в режимі реального часу.

Покрокова інструкція процесу під’єднання до сервісу TrucksNearMe детально викладена тут

 Як повідомлялось в наших попередніх матеріалах,  Ларді-Транс – це багатофункціональний робочий майданчик для численних транспортних фірм України, Росії, Білорусі та країн Західної Європи. Основне завдання, яке компанія ставить перед собою – це налагодження комунікації між різними учасниками ринку вантажних перевезень, так чи інакше залучених до цієї сфери, створення зручних інструментів для щоденної роботи. Ларді-Транс забезпечує своїх клієнтів не лише оперативною інформацією про вантажі та транспорт, але також розробили та впровадили такі актуальні сервіси як “Зона надійності”, “Нотатки”, Форум, Розрахунок відстаней, тощо. За тривалий час роботи на логістичному ринку Ларді зарекомендував себе як надійний та зручний в користуванні транспортно-інформаційний ресурс.