Світові інновації в галузі GPS-моніторингу

  Переглядаючи фільми про Джеймс Бонда, багато що в них видається фантастикою, проте полісмени з США все ж таки взяли певні «трюки» суперагента собі на озброєння. Враховуючи розвиток технологій американські науковці запровадили для МВС США сучасні кулі з GPS передавачем. Відповідні засоби вже використовують для затримання підозрюваних під час автомобільного переслідування. Це зменшує ризики для життя людей, які можуть опинитись у небезпечних ділянках погоні.

  Принцип дії ноу-хау полягає в тому, що черговий поліцейський завдяки кнопці розташованій в салоні автомобіля, активує спеціальний пусковий механізм, який в свою чергу, вистрелює GPS патрон, що розташований в передній частині автівки. Спеціальна куля з датчиком стеження завдяки клейкому спонжику прикріплюється до автомобіля підозрюваного і передає місце розташування транспорту.

  Таким чином, коли пристрій прикріплений до автомобіля злочинця, переслідування призупиняється і відбувається моніторинг автомобіля з будь-якого пристрою, що має доступ до інтернету. Винахід вже хочуть взяти на озброєння і англійські полісмени. Вартість відповідного обладнання $5,000 (£3,108), а також кожна GPS куля $500 (£312).

Світові інновації в галузі GPS-моніторингу


Leave a Reply