Системи відеоспостереження Teswell - новий рівень безпеки на траспорті

Стрімкий розвиток транспортних перевезень, з кожним днем все більше спонукає до підвищення заходів безпеки, це стосується як вантажних так і пасажирських перевезень, це стосується всіх можливих підрозділів транспортної галузі, як автомобільної, так і залізничної. Такі ж процеси ми спостерігаємо стосовно вимог безпеки і в сфері сільськогосподарської та спеціальної техніки. Відповідно до таких вимог часу, наука та високі технології розробляють складне новітнє обладнання, яке здатне вирішувати такі задачі.

Одним із шляхів вирішення проблеми підвищених заходів безпеки на транспорті,на сьогодні є новітні системи відеоспостереження (або ж відеомоніторингу). Такі системи  призначені для  відеоконтролю салону транспортного засобу, дисциплінованості пасажирів і дій водія, контролю «сліпих зон» на спецтранспорті, забезпечення контролю за процесами збереження вантажу при складуванні-розвантаженні-транспортуванні та збереження палива, для отримання докладної інформації про дорожню обстановку і багато іншого. Розвиток напряму інтелектуального відеоспостереження дозволяє відстежувати пасажиропотоки і ідентифікувати пасажирів, убезпечити техніку від вандалізму і підвищити трудову дисципліну, уникнути фінансових втрат при нецільовому використанні транспортного засобу і вирішити питання повного контролю за логістичними процесами роботи компанії.

Системи відеоспостереження Teswell - новий рівень безпеки на траспорті

На нашому ринку особливу увагу привертають розробки китайської компанії Teswell, що зарекомендували себе, як якісні надійні з широкими функціональними можливостями, і що особливо важливо, з демократичною ціновою шкалою.
Системи відеоспостереження Teswell здійснюють шифрування і передачу відео-, аудіопотоків на віддалений сервер через бездротові канали зв’язку, а також зберігають архівні записи на сервері і «свіжі» записи на знімних оптичних носіях безпосередньо в транспорті. В даній системі відеореєстратор є основною сполучною ланкою системи і являє собою моноблок, до якого підключаються камери відеоспостереження «в салон» і «на дорогу», датчики, антени і інші бортові пристрої. Відео з усіх камер спостереження записується в 2 потоки. Один потік являє собою пакети, що відправляються на сервер, інший потік записується у файли на внутрішній накопичувач: знімний диск 2.5″ HDD об’ємом до 2Tb або SD-карту (и) обсягом до 128Gb (залежно від моделі відеореєстратора). Віддалений сервер може бути розподіленим і складатися з: медіасерверів, сервера зберігання, аварійного сервера, сервера управління і т.п. Кожен сервер відповідає за свою функцію, що підвищує надійність і швидкодію системи. Відеоспостереження ведеться в режимі он-лайн (в реальному часі) через мережу Інтернет. Відеореєстратор виходить в мережу через 3G / 4G (LTE)-мережі мобільних операторів, або бездротове підключення до Wi-Fi точки доступу.
Системи відеоспостереження Teswell - новий рівень безпеки на траспорті

Внутрішній накопичувач у вигляді диска або SD-карти може вилучатися з відеореєстратора тільки уповноваженими співробітниками, тому що блокування панелі корпусу обмежує доступ стороннім особам і знімається спеціальним ключем, що входять в комплект.
При встановленні на транспорті відеореєстратор живиться від бортової мережі (від замка запалювання або акумулятора). Запис з камер включається автоматично, не вимагаючи ніяких дій від водія.
Відеореєстратор з вбудованим датчиком G-Sensor (або акселерометром) фіксує зміни динаміки руху транспортного засобу, реєструючи різкі гальмування і розгони, повороти і обертання, і визначаючи, з якого боку стався удар, у випадку ДТП. Дана інформація може використовуватися при розборі спірних аспектів ДТП і аварійних ситуацій.

Відео з камер спостереження без стиснення і шифрування може перенаправлятися через відеовихід на під’єднаний РК-дисплей або автоінформатор в кабіну водія. Відеореєстратор не закриває огляд дорожньої обстановки, тому що встановлюється в салоні або кабіні водія далеко від лобового скла в спеціальному відсіку.

Системи відеоспостереження Teswell - новий рівень безпеки на траспорті

Для декодування прийнятих відео- та аудіопотоків на в диспетчерському центрі (ПК, ноутбуках або інших ПЕОМ з виходом в мережу Інтернет) має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. Компанія Teswelltech надає Central Monitoring / Tracking Software (CMS) під операційні системи Microsoft Windows. Перегляд виконується в режимі он-лайн одночасно з усіх камер, розташованих в транспортному засобі.
Всі записані відеофайли мають парольний захист. Будь-який файл з архіву може бути відкритий і переглянуто за допомогою спеціального плеєра. Запис по файлах виробляється по датах (найменування файлів формуються відповідно з датою і часом). При запису відео дата і час накладаються відеореєстратором автоматично.
У CMS можливий перегляд не тільки відео з камер, але і траєкторії руху транспортного засобу на карті Google Map (для модифікацій відеореєстраторів з вбудованим GPS/ ГЛОНАСС-модулем).

У великих диспетчерських центрах перегляд може здійснюватися з десятків транспортних засобів одночасно на відео стіні – системі відеовідтворювальних пристроїв: проекційних відеокубах, плазмових або РК-дисплеях.
Відеореєстратори Teswell характеризуються стабільною роботою, низьким енергоспоживанням, наявністю вбудованих «годинників». На передній панелі корпусу розташовані світлодіодні індикатори, що спрощують впровадження, настройку та перевірку працездатності системи відеоспостереження: індикатори живлення, рівня сигналу, обміну даними та ін.
Система відеоспостереження Teswell може бути об’єднана з наявною навігаційною системою диспетчерського управління пасажирським транспортом або включати в себе навігаційну частина.
У разі виникнення будь-яких проблем (помилки запису диска, сигналу тривоги або інших) система сповістить про несправності.

Від недавнього часу наша компанія ( “КОМП’ЮТЕР ІНФО ТА СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ”) почала працювати з обладнанням Teswell й, у співпраці з партнерами, впроваджує ці новітні системи безпеки в транспортній галузі України.