TomTom запустив в Україні свій платний навігаційний сервіс

Нідерландський провайдер картографічних платформ і виробник електроніки TomTom 20 червня оголосив про запуск в Україні свого платного навігаційного сервісу. Одночасно TomTom Traffic почав роботу в інших східноєвропейських країнах – Латвії, Литві, Естонії, Хорватію та Румунію, інформує інтернет ресурс ain.ua, посилаючись на офіційний сайт компанії.

TomTom обіцяє, що сервіс дозволить формувати маршрути враховуючи інформацію про завантаженість доріг, аварії та ремонтні роботи. Додаток також має попереджати про перевищення швидкісного режиму. Дані про ситуацію на дорогах збираються з «більш ніж 500 млн телефонів, машин і портативних навігаторів».

Однак, мобільний додаток-навігатор TomTom Go дозволяє безкоштовно проїхати тільки 75 км. Далі компанія пропонує купити необмежений кілометраж на місяць за 170 грн і на рік за 510 грн.

Для користування додатком необхідно обов’язково завантажити пакет мап. Окремо України в них немає – вона входить в регіон Східна Європа. Його обсяг становить 1 ГБ. При цьому, розмістити дані на SD-карті неможливо. Однак, завантаження карт дозволяє навігатору працювати навіть поза мережею.

В усьому іншому TomTomмає функціональність аналогічну популярним навігаторам, таким як Google Maps чи заблокований «Яндекс.Навігатор». Серед переваг програми нідерландської компанії – відображення місць паркування, пошук заправних станцій по дорозі, можливість повідомити про камери, які контролюють швидкісний режим.

Компанія TomTom  була заснована в 1991 році й відома тим, що була одним з лідером ринку персональних навігаторів на ряду з Garmin. У компанії є ряд software і hardware-продуктів в сфері навігації та картографії. Вона так само виробляє розумні спортивні годинник і action-камери. З 2012 року компанія надає картографічні дані для сервісу Apple Maps. Її послугами також користується Uber.

Детальніше: https://ain.ua/2017/06/21/v-tomtom-nado-platit-za-karti